hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 11:28

HOTnews





Wykaz postów uzytkownika - 29081205 - które otrzymały punkt za pomoc
Autor: 29081205 Najlepszy ci?gnik

Postów: 8
Skąd: Polska
Pomógł: 1
Dołączył: 17.09.10
Data postu: 17.09.10 - 21:04
Man 1980 -

Scania klasa A:
Silnik - 456 kw (620KM), 3000Nm, V8 16L ,
Skrzynia - 14 biegowa,
Pojemno?? baku - 900L.

Man klasa A:
Silnik - 500 kw (680KM), 2700Nm, V8 16,2L ,
Skrzynia - 14 biegowa,
Pojemno?? baku - 850L.

DAF klasa A:
Silnik - 375 kw (510KM), 2500Nm, V6 12,9L ,
Skrzynia - 14 biegowa,
Pojemno?? baku - 850L.

Renault klasa A:
Silnik - 368 kw (500KM), 2450Nm, V6 12,8L ,
Skrzynia - 14 biegowa,
Pojemno?? baku - 950L.

Mi?ego wyboru, osobi?cie polecam Scanie, bo s? do niej dobre mody. Ale decyzj? pozostawiam tobie. Szeroko?ci.

Dzi?ki za wyró?nienie! Postaram si? by? równie pomocny na przysz?o??.

Wiadomo?? doklejona (dnia 17-09-2010 21:10)
Cytuj?:

Ch?opaki jaki ci?gnik waszym zdaniem jest najlepszy chodzi mi o sterowno??, osi?gi i itd
prosze o propozycje

Powiem Ci Jeszcze tak mój poprzedni post by? o osi?gach, teraz o sterowno?ci.

Pierwsz? ci??arówk? jak? dosta?em na pocz?tku gry - Daf Klasa C, to na sterowno?? nie narzeka?em, nawet jak szed? 100km/h, jednak rzadko je?dzi?em ni? 100km/h - cz??ciej nawet ulepszona w warsztacie, bra?a ledwo ponad 80 a 100/km/h to tylko z górki.
Niestety nie testowa?em dalszych ci??arówek marki Daf, przerzuci?em si? na Scanie.
Klasa B Scania dobrze, nawet ?wietnie si? prowadzi?a, czasem jak je?dzi?o si? pustym mo?na by?o podriftowa? na zakr?tach. Natomiast klasa A Scania te? dobrze si? prowadzi?a ale je?eli kto? nie potrafi? jej opanowa? to na zakr?tach bra?a w drift i cz?sto ko?czy?a na barierce z obra?eniami. Tak dzieje si? przy pr?dko?ci blisko powy?ej 100km/h. Je?eli nie b?dziesz szala? na drogach i 80 - 90 w porywach do 100km/h b?dziesz jecha? to niczym nie ró?ni si? od wy?ej wymienionych.

Jeszcze wspomn? odno?nie skrzynek z biegami - je?eli preferujesz automatyczn? to wiadomo ?e 9 - biegówka to nie jest dobre rozwi?zanie, bo nie b?dziesz szybko jecha?, a w manualnej to b?dzie ró?nica zaledwie 10 - 25 km/h.
Wystarczaj?ca jest 12 biegowa, ale je?eli preferujesz manualn?, bo w automacie d?ugo trzeba czeka? a? osi?gnie magiczne 120km/h - a wszystkim chodzi o to aby szybko doje?d?a?.
14-biegówka - dobra i na manualny tryb i automatyczny bo szybko osi?ga 120, ale przy ka?dym rodzaju trybu dzia?ania mo?e i robi to cz?sto wpada w drift.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u