hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
18 Kwietnia 2024 - 21:49

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
www.ets2.pl
Valium
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 29-08-2012 19:47



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10


Strona si? dopiero rozwija, wi?c niech nie dziwi Was ma?a ilo?? artyku?ów, gdy? to ulegnie zmianie!

baner chwilowo niedost?pny


Witamy!
Chcemy Was serdecznie zaprosi? do odwiedzenia naszej strony. Dotyczy ona przede wszystkim obecnie jednej z najbardziej po??danej gry firmy SCS Software, a mianowicie EURO TRUCK SIMULATOR 2.


Wraz z fal? nadchodz?cych nowinek na temat ETS 2, postanowili?my stworzy? stron?, która w przysz?o?ci b?dzie jedn? z czo?owych polskich stron o tej grze. Tak powsta?o www.ets2.pl i cho? powsta?o stosunkowo niedawno, przyci?ga ju? coraz to wi?ksz? liczb? nowych u?ytkowników.



Nasza strona posiada coraz to wi?cej userów, zarejestrowanych równiez na tym forum, dlatego uwa?amy, ?e pomys? nawi?zania wspó?pracy z www.germantrucksi... to strza? w dziesi?tk?!
Nasza wspó?praca b?dzie przede wszystkim opiera?a si? na wymianie materia?ów, wiadomo?ci, pogl?dów oraz pasji.



Z wyrazami szacunku - Valium (dawniej Shady) - administrator strony www.ets2.pl oraz www.germantrucksi....






Edytowane przez Valium dnia 02-09-2012 02:29


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 18-04-2024 21:49

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
piterus
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 29-08-2012 20:33



Postów: 83
Pomógł: 14
Wiek: 40
Skąd: Pu?awy
Dołączył: 26.01.10

Primo: Nie strona (w?a?ciwie powinno to by? nazwane Vortalem) a forum (to tak od strony technicznej).

Secundo: Brak informacji o zakresie wiedzy potrzebnej na stanowisko programisty. Jaki j?zyk? Stopie? znajomo?ci? Typ tworzonych/edytowanych aplikacji?






?ycie jest jak pude?ko czekoladek. Nigdy nie wiesz co jest w ?rodku.

Ignorantia iuris nocet
Do góry  
Valium
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 24-10-2012 01:34



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Informacje nie s? podane na stronie, dlatego jesli jeste? ch?tny to zapraszam pod numer 1998299 .
To numer drugiego admina, który prosi? o powo?anie tych paru osób.

Z mojej strony to tyle, bo nie za bardzo si? znam, ale z tego co si? orientuj?, chodzi o osoby, które znaj? dobrze PHP by przemo.

Napisz mu, ?e jestes ode mnie i Ci wszystko wyt?umaczy.

Pozdrawiam.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Old Ted
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 24-10-2012 01:43



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Valium wybacz ale moim zdaniem ets.2 to totalna pomy?ka. Spam za spamem. Otwieram stron? i mam nieprzeczytanych 150 postów w tym 98% bezsensownych. Jak dla mnie to wielka pora?ka. Do tego teraz te radio - musz? odczeka? aby wej?? na forum. Jak dla mnie te radio jest zupe?nie nie potrzebne. Nie wiem kiedy tam znów zajrz?, bo po wczorajszym i dzisiejszym dniu mam serdecznie tej strony do??.


PW od Moderatora:
+1 - KARAS dnia 24.10.12 - 02:21
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u