hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 01:26

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
UK Truck Simulator
DaNixeE
#21 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-02-2010 04:58



Postów: 43
Pomógł: 1
Wiek: 29
Skąd: M-c Podl.
Dołączył: 26.01.10

Narazie zacnie to wygl?da, ale znalaz?em ma?y b??dzik.
Otó? w 1:03 truck jedzie po prawej stronie mimo ?e ruch jest lewostronny ? Czy?by b??d SCS lub b??d testera, który nagrywa? filmik.






Podpis usuni?ty przez administracje
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 20-04-2024 01:26

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
KARAS
#22 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-02-2010 05:07



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Rzeczywi?cieSmile Ale ?wiat?a s? normalnie



Do góry  
Valium
#23 Drukuj posta   
Dodany dnia 18-02-2010 16:30



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Faktycznie, jedzie po prawej stronie. Mam nadziej?, ?e takich b??dów nie b?dzie.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Jurek GP
#24 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-02-2010 20:22



Postów: 12
Wiek: 29
Dołączył: 27.01.10

To chyba tylko tester si? pomyli? bo przecie? na lewym pasie strza?ki kierunków s? gdzie powinny.






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Do góry  
piotr
#25 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-02-2010 21:14



Postów: 57
Pomógł: 1
Dołączył: 26.01.10

My tu gadu gadu a gra wczoraj ukaza?a si? w sprzeda?yj?zyk
http://www.uktruc.../index.php



Do góry  
KARAS
#26 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-02-2010 21:20



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

To ja poszukam dema.Smile



Do góry  
piotr
#27 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-02-2010 21:48



Postów: 57
Pomógł: 1
Dołączył: 26.01.10

Demo b?dzie dost?pne 19 kwietnia.



Do góry  
Jurek GP
#28 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-02-2010 02:38



Postów: 12
Wiek: 29
Dołączył: 27.01.10

KARAS napisa?/a:
To ja poszukam dema.Smile


No ja niby te? bym poszuka? ale jak ju? znajd? i zainstaluj? to po godzinie tak samo jak z demem GTS'a b?dzie mi szkoda, ?e koniec i nie b?d? si? móg? doczeka? pe?nej wersji. Z tym ?e GTS do mnie przyszed? a UK jak kupie? Sad

TopWare mog?o by si? jako? dogada? i by?my mieli jedn? wi?cej. Wszyscy by na tym skorzystali - SCS Software, TopWare no i my czyli kierowcy Wink. W ko?cu w ETS'ie w Wielkiej Brytanii si? jako? jecha?o a poza tym prawdziwy kierowca nie patrzy na to po której stronie drogi jedzie tylko ?eby ta droga i pojazd by? w dobrym stanie. Wink Takie jest moje zdanie.






Edytowane przez Jurek GP dnia 21-02-2010 03:01


www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Do góry  
Bochen
#29 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-02-2010 03:43



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

Kupi? mo?esz przecie? je?li masz za du?o funtów na koncie, to przez neta mo?na zakupi? Smile A demo jak napisa? piotr planowane na 19 kwietnia Smile






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
piotr
#30 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-02-2010 04:07



Postów: 57
Pomógł: 1
Dołączył: 26.01.10

To si? tylko tak wydaje, ?e ka?dy by skorzysta?. SCS chyba by nie skorzysta?o, bo podejrzewam, ?e ca?o?? praw maj?tkowych ma Excalibur. Topware te? by nie skorzysta?o. Ta gra nie ró?ni si? praktycznie niczym od GTSa. Samo SCS nazwa?o to siostrzanym symulatorem. Nawet strony www s? bli?niacze. Ró?nica to inny kraj, kierownica po drugiej stronie i ronda, na których ai skr?caj? bezkolizyjnie tylko w lewo. Takie nihil novi sub sole.

SCS i Excalibur nawet nie próbuj? sprzeda? UKTSa innym krajom bo wiedz? ?e to odgrzewany kotlet. Nawet je?li by próbowali to z tego co wiem Topware nie by?oby zbytnio zainteresowane wydawaniem gry tak samo jak GTSa. Tutaj to nie Topware powinno zabiega? u producentów o prawa wydawnicze tylko producenci o to, ?eby Topware chcia?o wyda? Wink

Korzy?? dla mi?o?ników by by?a. Nie musieliby zna? angielskiego ?eby ?atwo piraci?. Pami?tam co by?o z ET. Gdy po premierze ?wiatowej wyciek?a do sieci to ludzie na warezach mieli pretensje czemu nie polska wersja... A polska wersja mia?a by? miesi?c pó?niej...

Co do dema. Ile razy mam powtarza?? Wink Czytajcie stron? gry. Tam chyba w zak?adce Download jest info ?e demo b?dzie dost?pne 19 kwietnia!



Do góry  
Valium
#31 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-05-2010 18:22



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Poogl?da?em kilka filmików z UK simulator no i musz? przyzna?, ?e chyba jest bardziej dopracowany ni? GTS.
Tzn. mniej autostrad, wi?cej normalnych dróg.
Ciekawe znaki ( niespotykane ), onaczenia dróg krajowych przy wje?dzie na autostrade i wogóle.

http://www.youtub...re=related






Edytowane przez Valium dnia 03-05-2010 18:22


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
robi11
#32 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-05-2010 04:31



Postów: 5
Wiek: 31
Dołączył: 25.05.10

Witam !

Gra UK Truck Simulator to kontynuacja gier tego typu lecz odmienn? rzecz? w t? cz??ci która dzi?ki temu odró?nia j? od innych to to ?e kierownica znajduje si? po lewej nie i pas ruchy jet odwrotny. Lubi? seri? TRUCK SIMULATOR cho? nic si? w nich szczególnego nie zmienia.

POZDRO!!!Grinevil:






diabelski ?miech
Do góry  
reno97
#33 Drukuj posta   
Dodany dnia 26-08-2010 23:51



Postów: 1
Dołączył: 23.08.10

Ta gra zosta?a wydana tylko po to ?eby nie by?o, ?e Wielka Brytania jest poszkodowana co gts-a, poniewa? gts nie wyszed? w Wielkiej Brytanii.

UK Truck Simulator wyszed? w wielkiej Brytanii tylko dlatego,?eby nie by?o, ?e w ich kraju nie by?o ?adnej premiery od scs. Przypominam, ?e nie by? tam premiery GTS, i pewnie nie b?dzie.cool



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u