hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
25 Kwietnia 2024 - 18:35

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
e-sim
Valium
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-03-2012 01:52



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Cze??.
Chcia?em Wam wszystkim poleci? pewn? gr? przegl?darkow?, a mianowicie e-sim, któr? mo?ecie znale?? pod linkiem podanym poni?ej:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Jest to gra strategiczna, co jaki? czas modernizowana przez czuwaj?cych nad ni? adminów.
Jak wspomnia?em to strategia, dziej?ca si? na ca?ym ?wiecie. Krajów nie jest, a? tak du?o, jednak s? one dodawane.
Mo?liwo?ci s? jednak spore. Rodz?c si? w danym kraju mamy mo?liwo?? zmienia? obywatelstwa, za?o?y? firm? albo w jakiej? pracowa?. Dodatkowo wyró?ni? mo?na takie funkcje jak prezydent, mo?esz stworzy? w?asn? gazet?, kongresman. poniewa? w ka?dym pa?stwie jest osobny kongres z?o?ony z 20 osób wybranych przez wybory. Istniej? równie? partie polityczne ( wi?c jest te? i lider oraz zarz?d ).

W e-sim znajdziecie równie? wiele produktów, takich jak bro?, chleb czy tzw. gifty, które w zale?no?ci od poziomu dodaj? hp.
Kupuje si? za dan? walut?, b?d? z?oto.


Na zach?t? powiem Wam, i? to w?a?nie Polska jest najpot??niejsza, gdy? liczy najwi?cej mieszka?ców, jednak mamy te? pot??nych wrogów - w?ród nich Litwa, Bu?garia, itp.

Niegdy? Polska by?a pod zaborem litewskim, gdy ta zajmowa?a 3/4 Europy. Gdy ja doszed?em do gry, mieli?my jeden region.
Pa?stwa mog? ze sob? prowadzi? wojny; istniej? zawieszenia broni oraz pokoje.

Z najwa?niejszych paktów mo?na wyró?ni? dwa:
1. Alpha - mocniejsi, gdy? tam skupione s?: Rosja, Litwa, W?gry, Bu?garia, Rumunia, Grecja, itp.
2. Fortis - tutaj Polska, Francja, Serbia, itd.
W Fortisie niestety my jeste?my t? granic? z wrogami, a wi?c cz?sto przyjmujemy ataki, przy czym Litwa ostatnio z nami wygrywa, bo gra d?u?ej, a graczy ma silniejszych.

O co wi?c mi chodzi...?
- Chcia?bym Was zaprosi? do grania w t? gr?, je?li interesuj? Was tego typu strategie, b?d? je?li chcecie spróbowa?.
Powiem wi?cej, mamy wojn? z równie dobr? Litw?, która teraz nad nami prowadzi. Czym b?dzie wi?cej osób, tym dla nas lepiej.

Je?li jeste? ch?tny i chcesz zagra? w t? gr? kliknij na link poni?ej - tam mo?esz si? zarejestrowa?. Przy rejestracji b?d? ucieszony, je?li wpisa?by? mój nick w pole osoby, która Ci? zaprosi?a, gdy? je?li osi?gniesz 7 lvl, co jest w zasadzie dwoma dniami gry i ty otrzymasz z?oto, jako dodatek i ja. Mój nick to - Valium .


Z mojej strony to tyle, a dla zach?ty dodam kilka screenów ( na dole jest jeszcze tre?? ):



Polska jest na pierwszym miejscu pod wzgl?dem populacji:
img404.imageshack.us/img404/1363/81922715.png

Niestety do?wiadczeniem Litwa i Bu?garia nas przerastaj?.


img827.imageshack.us/img827/9430/55404133.png

Wygrana przez Polsk? runda bitwy z W?grami. Tutaj wida? nasz? si??.


img836.imageshack.us/img836/8117/41500308.png

Niech was nie zmyli wielko?? Litwy. W rzeczywisto?ci b?dzie coraz trudniej im to utrzyma?. Niegdy? ca?e Niemcy by?y polskie, co by?o wynikiem porozumienia mi?dzy nami, a nimi, gdy? atakowa?a ich Holandia. Z Litw? mamy zawieszenie, bo brakuje pieni?dzy na tak? wojn?, dlatego uderzamy w s?abszego wroga - W?gry.

img46.imageshack.us/img46/8837/76385167.png

A oto partia, do której nale?? - Front Zjednoczonej Prawicy - najlepsza i najbardziej pomocna partia dla graczy, szczególnie nowych.



Pami?taj! Mój nick : Valium
Do??cz równie? do partii FZP!!!

Link do gry: http://e-sim.org/...
Link do polskiej strony gry z poradnikami, itp. dla nowych: http://www.esim-c...

W grze istnieje projekt "pajacyk", który wspomaga nowych oraz "mentor", czyli osoby, które po?wi?c? Ci czas, je?li masz jaki? problem, b?d? pytanie.




Zagrajcie i wspomó?cie swojego ulubionego admina (chyba)! :D
Pozdro



Napisz do mnie PW.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 25-04-2024 18:35

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
skyline89
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-03-2012 03:19



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

Wszystko piekie i wogole ale czy moglbys powiedziec w skr. na czym gra polega ?







Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
tomusiek98
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-03-2012 03:24



Postów: 296
Pomógł: 17
Wiek: 26
Skąd: Suwa?ki
Dołączył: 21.02.10

No polega na tym, ?e to taka gra strategiczna co? a la "Pfftlemiona". Tylko zamiast wioski jeste? mieszka?cem pa?stwa, chodzisz do pracy, na wybory itp. (Tipos-maniak 2010 CDA Grin)



Do góry  
Valium
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-03-2012 03:55



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Mniej wi?cej o to w?a?nie chodzi.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
nkuh
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-03-2012 05:02



Postów: 154
Pomógł: 6
Wiek: 31
Skąd: z okolicy
Dołączył: 06.03.10

W dniu wczorajszym Polska rozpocz??a okres wojny wszelkie si?y ch?tne do walki za ojczyzn? mile widziane
YouTube Video



Je?li mo?ecie klikajcie mocne
Demotywatory.pl

I rejestrujcie si?:
Link do rejestracji






Edytowane przez nkuh dnia 01-04-2012 00:51
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u