hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 15:32

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
GTS Big Map 9.3 + ogromny modpack
RychPL
#81 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 00:06



Postów: 3
Dołączył: 29.02.12

Ja tak?e bym prosi? o link z innej strony je?li jest taka mo?liwo??... z rapida leci mi 25 kb/s przy necie 10 mb/s Sad



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 20-04-2024 15:32

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Old Ted
#82 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 03:02



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ja tak?e bym prosi? o link z innej strony je?li jest taka mo?liwo??... z rapida leci mi 25 kb/s przy necie 10 mb/s


Poni?ej masz rozwi?zanie:

Omini?cie ?ci?gania przez 5-7 godzin jest proste - zak?adacie w?asne konto darmowe w rapidshare. Potem wybieracie opcj? zapisania pliku na swoje konto ("save file"Wink. Nast?pnie pobieracie ze swojego konta w 10 minut.


Zak?adasz konto, nast?pnie klikasz Zapisz plik... na koncie RapidShare i klikasz zapisz, (ja zrobi?em jeszcze oddzielny folder). Jak plik si? za?aduje na konto to w file manager masz tak? zielon? strza?k? skierowan? w dó?, klikasz na ni? i przenosi Ci? na g?ówna stron? i klikasz tak jak by? pobiera? normalnie zapisz plik. W tym momencie pobiera Ci plik na dysk z full pr?dko?ci? Twojego ??cz


1. Klikasz na link i po otwarciu nowego okna logujesz si? na swoim koncie (ja od razu doda?em opcje przy pierwszym logowaniu aby system zapami?ta? has?o wi?c jestem od razu zalogowany) i naciskam "Zapisz" w okienku "Zapisz plik na koncie RapidShare. Naciskasz ma?e ?ó?te okno z czerwonym krzy?ykiem w celu utworzenia folderu. Otworzy Ci si? okienko gdzie wpisujesz dowolna nazw? i klikasz Ok. Nast?pnie naciskasz "Zapisz" - plik Ci si? bardzo szybko zapisuje.
2. Naciskasz teraz okno, które si? pojawi?o - "Pfftfftrzejd? do menad?era plików". Otwiera Ci si? ten folder który utworzy?e? i widzisz plik, który zapisa?e? w tym folderze. Klikasz dwa razy lewym przyciskiem myszy na ten plik i otwiera Ci si? okno takie jak na pocz?tku. Klikasz na zielony "Download" w ?rodku (Zapisz plik w komputerze) i otwiera si? okno "RapidPro". Klikasz na szary napis "Pfftfftobieranie bezp?atne" i wyskakuje Ci okienko do pobierania. To wszystko cho? te? troch? si? na g?ówkowa?em zanim si? kapn??em co i jak.

Dla przyk?adu ten ostatni dodatek do mapy (ma 356 MCool ?ci?gn??em w 12 minut - to tez zale?y jakie masz ??cze.


Wystarczy czyta? wszystkie posty na forum.



Do góry  
RychPL
#83 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 16:53



Postów: 3
Dołączył: 29.02.12

Wielkie dzi?ki... tak to jest jak chce si? co? zrobi? na szybko i si? nie czyta uwa?nie Smile Teraz leci pe?n? pr?dko?ci? roftl


Po ok 1h grania i dostarczeniu pierwszego ?adunku gra niestety si? wysypuje... Wersja 1.32 ze spolszczeniem, szkoda, ?e nic na to nie idzie poradzi? bo po tym nie d?ugim czasie mog? stwierdzi?, ?e mapa genialna.






Edytowane przez RychPL dnia 16-09-2012 19:25
Do góry  
tirowiecman
#84 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 20:06



Postów: 22
Wiek: 26
Skąd: Wwy
Dołączył: 20.01.11

Zobaczymy czy na laptopie pójdzie??



Do góry  
Bartek225
#85 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-10-2012 19:09



Postów: 169
Pomógł: 1
Wiek: 27
Skąd: D?biny/Lubartów
Dołączył: 16.03.12

RychPL napisa?/a:
Wielkie dzi?ki... tak to jest jak chce si? co? zrobi? na szybko i si? nie czyta uwa?nie Smile Teraz leci pe?n? pr?dko?ci? roftl


Po ok 1h grania i dostarczeniu pierwszego ?adunku gra niestety si? wysypuje... Wersja 1.32 ze spolszczeniem, szkoda, ?e nic na to nie idzie poradzi? bo po tym nie d?ugim czasie mog? stwierdzi?, ?e mapa genialna.


@up
W pierwszym po?cie zapisano, ?e zaleca si? granie na wersji niemieckiej. Ale jak chcecie to popracuj? nad j?zykiem niemieckim do gry i wtedy nie b?dzie wywala? graczy posiadaj?cych polskoj?zyczn? wersj? 1.32

I jeszcze jedno: gra oryginalna czy ?ci?gni?ta z neta?!






Ponad 90% u?ytkowników przychodzi tylko po mody, je?li nale?ysz do pozosta?ych to wklej to do podpisu
Do góry  
olafptak
#86 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-10-2012 01:31



Postów: 2
Dołączył: 15.10.11

Mi mapka nie idzie ale to pewnie od kompa



Do góry  
fatal1ty
#87 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-10-2012 23:16



Postów: 1
Dołączył: 21.01.12

Fizyka jazdy tymi ci??arówkami jest tragiczna dla mnie ... jak przywróci? standardowa fizyk? albo jaki mod usun?? który jest za to odpowiedzialny ?
Z góry wielkie thx

Wiadomo?? doklejona (dnia 12-10-2012 19:03)
Odswiezam @UP






Edytowane przez fatal1ty dnia 13-10-2012 01:03
Do góry  
panpepe
#88 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-04-2013 17:12



Postów: 10
Dołączył: 29.01.12

Sorry za odkop, ale mam pro?b? jakby kto? móg?by od?wie?y? link, chcia?bym sobie pogra? na tej mapie w GTS, ale niestety link nie dzia?a




Do góry  
Old Ted
#89 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-04-2013 03:02



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Niestety linki do tej mapy ju? wygas?y. Poni?ej masz link do wersji 10 tej mapy ale bez dodatków. Mog? te? (jak b?dziesz zainteresowany) da? linki do wersji 12 ale z tego co pami?tam w 12-stce miasta wy?wietlaj? si? cyrylic?. Wersja 10 ma nazwy miast poprawne zrobione przez jednego Czecha (Stiv)

Wersja 10:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!



Do góry  
maateusz
#90 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-08-2013 19:13



Postów: 3
Dołączył: 04.11.10

Niech kto? od?wie?y linka



Do góry  
Old Ted
#91 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-08-2013 13:41



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ten link do mapy (v.10) powy?ej Twojego postu dzia?a - innych nie ma.



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u