hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 19:51

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Indonesia_map_GTS_1.32_1.2_ru
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-05-2012 02:18



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mapa: Indonezja - dla GTS 1,32 i ATS
Autor: evergreen1976
Konwent z UKTS dla GTS i przetwarzanie: mario1961
Ruch: Lewostronny

Prosz? o dok?adne przeczytanie to co poni?ej poda?em. Map? testuj? od wczesnego popo?udnia i jest wg mojej oceny ?wietna. Mo?e nie wszystko mi si? na niej podoba, ale jest to co? nowego a dla mnie któremu ju? znudzi?a si? RKE 1.11 t i zwyk?a mapa mario wersja 10.0 to co? nowego dla czego po?wieci?em na gr? par? godzin. Od siebie tylko dodam, ze nie mam kierownicy tylko gram na klawiaturze. Mody dodawa?em wg uznania i w 90% dzia?a?y na mapie. Fajne jest te? to, ?e nie wiadomo gdzie s? du?e salony (ja by?em dotychczas w 10 miastach,a znalaz?em dopiero jeden).


T?umaczenie z translatora:
Zaczynasz z otwarciem karier? jako niezale?ny. Czy masz samochód w klasie i € 60,000. Nie kupuj samochodu ci??arowego do klasy C! Nie masz wystarczaj?co du?o czasu dostawy. Mapy archiwalne osadzone trzask i tryby dla mocy i pr?dko?ci. Szczerze polecam nie go usun??! Bez niego nie mo?na gra? w karty. Mapa jest bardzo ci??ka. Komputer uruchamia si?, zw?aszcza w miastach, gdzie nagromadzenie ogromnej liczby modeli. Ale nic wi?cej nie mo?na zrobi?.Konsola jest czerwona, ale te b??dy nie s? takie, ?e gra rzuca. Mam nadziej?, ?e masz kierownic?. W przeciwnym razie karta jest prawie niemo?liwe, aby gra?.


Jedna z opinii na rosyjskim forum gdzie mapa dotychczas zosta?a wydana (te? translator):
Ch?opaki, mog? tylko doradzi? kart?, nowe doznania gwarantowane! Co to znaczy nic, ale serpentyn, liczba wypadków na drogach, piesi, rowerzy?ci itp. Nie wiem, innych, a ja mam ma?? gr? much, prawd? z modów, z wyj?tkiem karta kosztuje tylko fleerpak, nowy film fabularny z T & T, mod cofa mróz w lustro, a ci??arówka (DAF CF). Zyska? ju? jedn? gwiazdk?, osi?gn??a ósmy poziom gara?u i kupi?. Mapa idzie jak w zegarku! Szczerze odradzamy usun?? z fizyki mapie! Bez niego gra nie by?oby mo?liwe.


Jakby komu? jeszcze przeszkadza?a fizyka to mo?e ja usun??, ale ja w wersji mapy 1.1 ju? nie mia?em z ni? problemów a to jest ju? wersja 1.2.

www.resizer.pl/pliki/3401.jpg
www.resizer.pl/pliki/3402.jpg
www.resizer.pl/pliki/3403.jpg
www.resizer.pl/pliki/3404.jpg
www.resizer.pl/pliki/3405.jpg
www.resizer.pl/pliki/3406.jpg
www.resizer.pl/pliki/3407.jpg
www.resizer.pl/pliki/3408.jpg


?ycz? podobnie jak to uczyni? mario1961 przyjemnej gry.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!






Edytowane przez Old Ted dnia 22-07-2012 04:54
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 20-04-2024 19:51

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Patrix5
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-05-2012 02:24



Postów: 292
Pomógł: 9
Skąd: Jastrz?bie-Zdrój
Dołączył: 31.07.10

Fajna mapa, zapowiada si? bardzo ciekawie.






Je?li Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.

I Love muzyk? Euro Disco!
Do góry  
Gaunt
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-05-2012 04:29



Postów: 340
Pomógł: 15
Wiek: 32
Skąd: Gorzyce/Sandomierz/Tarnobrzeg
Dołączył: 23.06.11

Jak tylko uzyskam na RKE 1.11 wszystkie gwiazdki to spróbuje t? mapk?, bo bardzo ciekawie si? zapowiada.Smile






img534.imageshack.us/img534/6817/05hustvedt26skeievolvof.jpg

SmileW ko?cu to Volvo.Smile
Do góry  
Matador
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-05-2012 15:35



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Naprawd? wygl?da efektownie, na pewno spróbuj? Smile






Do góry  
seba11
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2012 01:03



Postów: 243
Pomógł: 2
Wiek: 46
Skąd: Blackburn
Dołączył: 23.09.10

Nic tylko pobiera? i testowa?Wink






img.userbars.pl/59/11617.gif
img.userbars.pl/125/24848.png
img.userbars.pl/77/15296.gif
Do góry  
wyborowa
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2012 02:43



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Mapa bardzo ciekawa, ale u mnie oprócz tego ?e fizyka jest jaka? dziwna bo ci??arówka si? ?lizga jak po lodzie, to jeszcze mam zaskakuj?co s?ab? wydajno??, nawet bez innych modów. Ca?y czas przycina, mam zaledwie ok 10 fps. Poczekam, mo?e jaka? poprawka wyjdzie.



Do góry  
Old Ted
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2012 03:02



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

O fizyce pisa?em w pierwszym po?cie. Mi tak bardzo si? nie ?lizga ale to mo?e przez to, ?e mam mod na przyczepno?? na zakr?tach. Z drugiego t?umaczenia jakie zamie?ci?em wynika, ?e radzi si? usun?? z mapy fizyk?. Poni?ej co na ten temat pisze sam mario1961:
O fizyce - wiem, ?e jest bardziej realistyczne. Ale spróbuj si? do tego przyzwyczai?. Je?li nie by?o konieczne, to nie by?oby umie?ci? w archiwach na mapie. Je?li kto? chce spróbowa? bez niej nawet usun?? folder z archiwum map def /vehicle . Nast?pnie nale?y rozpocz?? now? gr? lub kupi? nowy samochód.


W zwi?zku z tym co pisze mario dla znaj?cych si? na rzeczy to czy usun?? ca?y folder vehicle czy tylko który? z plików z tego folderu?

wyborowa - usun??em ca?y folder vehicle - i praktycznie nie mam ?adnych po?lizgów, a co do zacinania to mo?e masz za s?abego kompa, bo mi zacina bardzo ma?o.






Edytowane przez Old Ted dnia 23-05-2012 04:46
Do góry  
Bartek225
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 26-07-2012 15:17



Postów: 169
Pomógł: 1
Wiek: 27
Skąd: D?biny/Lubartów
Dołączył: 16.03.12

Trzeba od razu wrzuci? do folderu mod, czy najpierw wypakowa?? Typ pliku: scs.7z

I jak b?dzie dzia?a?a u mnie ta mapa, skoro mam:
procesor Intel Core i3 Cpu M330 2.13GHz
pami?? RAM: 3.00gb
karta NVIDIA GeForce 512mb albo 1 gb (dok?adnie nie wiem)
wersj? 1.32 orygina??



Do góry  
Old Ted
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 26-07-2012 17:20



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Zrób tak jak ja robi? - zaznacz plik i zaznacz opcj? - otwórz za pomoc? - (ja wybieram winrara) i tak wypakowuj? pliki. Czy pójdzie tego nie wiem - musisz spróbowa?. Jeszcze jedno - prawdopodobnie w wersji 1.2 (do której s? linki) nie ma ju? problemów z fizyk? jazdy (ale jak gra?em na wersji 1.1 a 1.2 nie próbowa?em).



Do góry  
Ferdek
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 26-07-2012 18:02



Postów: 66
Wiek: 28
Skąd: Elbl?g
Dołączył: 23.10.10

Super. Tylko ruch lewostronny.



Do góry  
Bartek225
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 27-07-2012 01:49



Postów: 169
Pomógł: 1
Wiek: 27
Skąd: D?biny/Lubartów
Dołączył: 16.03.12

Ferdek, akurat ruch lewostronny to tylko kwestia przyzwyczajenia Smile Teraz steruj? myszk? i przejecha?em kilka pierwszych tras. Po prostu powala na kolana - te ostre zakr?ty niedaleko Kelok, kamienie na drodze, drogi polne. A? wci?ga. Ale mnie nie zadowoli? mod otwartej kariery. Tylko mapa bardziej przypomina przerobion? map? Anglii. A za ekstremalno?? jazdy na drogach 10/10. Jutro dam fotki.



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u