hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
24 Kwietnia 2024 - 00:28

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowy Mercedes Actros MP4 + interior real
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 02:23



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mod nie pozyska?em z ?adnego Polskiego forum. Plik wstawiam tylko dla strony germantrucksimulator.pl.
Zakaz uploadu tego moda na inne fora i serwery do pobierania!Prosz? przestrzega? tego warunku!

Mod testowa?em na wersji 1.32.

Podmienia: Renault C

Interior: TAK (w osobnym pliku)

Credits :

SCS
Mr.Green
Region56

www.resizer.pl/pliki/1441.jpg
Tak wygl?da u mnie w grze
www.resizer.pl/pliki/1442.jpg
Tak na zdj?ciu z zagranicznego forum
www.resizer.pl/pliki/1443.jpg
Reszta si? zgadza ze screenami z innego forum

www.resizer.pl/pliki/1444.jpg

www.resizer.pl/pliki/1445.jpg

Kod widoczny tylko dla użytkowników!


PW od Moderatora:
Je?eli plik znajduje si? na innych stronach, ale zagranicznych, to pr?dzej czy pó?niej ujrzy ?wiat?o dzienne równie? na polskich serwisach. Nie mo?na w takim wypadku zakaza? reuploadu, bo tak samo kto? z polskiego forum, mo?e wzi?? ten mod z zagranicznego serwisu, a nie od nas. - Valium dnia 28.11.11 - 20:46
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 24-04-2024 00:28

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
sewi123
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 02:28



Postów: 685
Pomógł: 16
Dołączył: 12.02.11

Actros mp4 z interkiem,cos pieknego.



Do góry  
KARAS
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 02:29



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Fajnie fajnie tylko czemu seryjnie podmienia renault?



Do góry  
Old Ted
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 02:36



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Chyba dlatego, ?e tak wymy?li? sobie autor modu - "brat za Buga"






Edytowane przez Old Ted dnia 28-11-2011 02:36
Do góry  
Damistrz
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 17:00



Postów: 187
Pomógł: 2
Wiek: 26
Skąd: Murowana Go?lina
Dołączył: 14.11.10

Merc jest pi?kny z tym interkiemGrin A kto? by móg? zrobi? go do mercedesa klasy A?






"By? Truckerem - to co? wi?cej ni? tylko prowadzi? ci??arówk?..."

"By? kierowc? - Pasja, styl ?ycia i marzenia..."

"Wiele serc, jedno ?ycie - ci??arówki ponad ?ycie!"

- Gdzie by?e? tak d?ugo?
- W komisariacie. Zatrzymali mnie, za wolno jecha?em.
- Od kiedy to zatrzymuj? za woln? jazd??
- Radiowóz mnie dogoni?...

..::>>>Jest jedna rzecz dla której warto ?y? CI??ARÓWKI i nie zmienia si? nicSmile...:::<<<<

------------------------------------------------------
Moje Filmiki: http://germantrucksimulator.pl/forum/viewthread.php?thread_id=3009
Do góry  
elektryk572
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 17:24



Postów: 130
Pomógł: 11
Wiek: 28
Skąd: St?porków
Dołączył: 22.05.10

Old Ted napisa?/a:
Zakaz uploadu tego moda na inne fora i serwery do pobierania!Prosz? przestrzega? tego warunku!


Ju? w kilku tematach spotka?em si? z takim wpisem. I teraz we?cie mi wyja?nijcie na jakiej podstawie mo?ecie zabrania? lub nie zabrania? reuploadu czy wrzucania modyfikacji na inne fora, je?li nie jest ona chocia? w jednym procencie Wasza? Autor modyfikacji nic nie pisze na obcoj?zycznym forum, ?e nie mo?na wstawia? na inne fora, wi?c jakim prawem Wy o tym decydujecie?

Co do Mercedesa nie jest najgorzej, miejscami wn?trze wygl?da beznadziejne, ale szacunek dla autora zarówno modelu jak i jego modyfikacji si? nale?y Wink






www4.picturepush.com/photo/a/4909147/220/Audi-S4-Avant-3.2-Quattro/sygna.jpg
Do góry  
Bartosz
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 20:36



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

No có? elektryk tacy s? Polacy(oczywi?cie bez urazyups )
Mesio Fajny ale gryzie si? interek Mana TGA(jest man na forum) z nim



Do góry  
Valium
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 20:43



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Fajny Mercedes i stosunkowo szybko pojawi? si? do niego interek, i jest ca?kiem dobrze zrobiony.

Je?eli chodzi o kwesti? zakazania reuploadu na inne fora; zakazanie uploadu na inne fora mo?e by? nadane w wypadku, gdy autor modu:
a) da nam mo?liwo?? uploadu moda na tej stronie
b) chce, aby ten mod by? wy??cznie na tej stronie
c) chce, aby ten mod by? na stronach zagranicznych i tylko na tej (bior?c pod uwag? strony polskie, lecz uwa?am, to za ogólnie nie przemy?lany pomys?, bo polskie strony mog? pobra? i wstawi? mod, bior?c go z jakiego? zagranicznego forum, niekoniecznie naszego.
d) zrobi? mod specjalnie dla naszej strony

Je?eli chodzi u nas o takie rzeczy, dzia?amy restrykcyjnie, a tym bardziej ja, bo nienawidz? piractwa i ?amania praw autorskich, jednak, gdyby sytuacja z podpunktu "c" si? zdarzy?a, musia?bym popatrze? jak wygl?da ca?a sytuacja, bo niekoniecznie co? zosta?o wyniesione z naszej strony, a z innej.


W tej sytuacji nie mo?na zakaza? reuploadu.






Edytowane przez Valium dnia 28-11-2011 20:44


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
sewi123
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 21:20



Postów: 685
Pomógł: 16
Dołączył: 12.02.11

Szkoda ?e ma silnik klasy C ;// Jest zbyt slaby jak dla mnie.



Do góry  
Michal_Aniol
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 23:12



Postów: 243
Pomógł: 23
Wiek: 25
Skąd: Che?m
Dołączył: 26.04.11

Nadal jest taki tandetny, ale kiedy? popracuj? nad dobrymi animami. Mo?e warto zawi?za? ma?? wspó?prac? z autorami.. Zna kto? ich? Albo wiecie jaka narodowo?? posiadaj??



Do góry  
Old Ted
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 23:38



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Old Ted napisa?/a:
Zakaz uploadu tego moda na inne fora i serwery do pobierania!Prosz? przestrzega? tego warunku!


Ju? w kilku tematach spotka?em si? z takim wpisem. I teraz we?cie mi wyja?nijcie na jakiej podstawie mo?ecie zabrania? lub nie zabrania? reuploadu czy wrzucania modyfikacji na inne fora, je?li nie jest ona chocia? w jednym procencie Wasza? Autor modyfikacji nic nie pisze na obcoj?zycznym forum, ?e nie mo?na wstawia? na inne fora, wi?c jakim prawem Wy o tym decydujecie?


Je?eli plik znajduje si? na innych stronach, ale zagranicznych, to pr?dzej czy pó?niej ujrzy ?wiat?o dzienne równie? na polskich serwisach. Nie mo?na w takim wypadku zakaza? reuploadu, bo tak samo kto? z polskiego forum, mo?e wzi?? ten mod z zagranicznego serwisu, a nie od nas. - Shady dnia 28.11.11 - 14:46


Nie ja pierwszy umieszcza?em mody z takim zdaniem, inni to robili przede mn? (mimo, ?e podobnie jak ja nie byli autorami modów, ?e autorzy modów na zagranicznych forach nie zabraniali kopiowa? na inne fora, ?e by?y ogólnie dost?pne dla wszystkich, którzy je chcieli pobra? - nawet dla tych którzy nie musieli si? rejestrowa? na forum, aby pobiera? mody). W niektórych przypadkach wstawiaj?cy podawa?, ze pyta? si? autora o zgod? i ?e tak? zgod? otrzyma? (pomimo, i? mod znajdowa? si? ogólnie dost?pny na zagranicznym forum oraz ?e widzia?em ten sam mod na innej polskiej stronie bez pytania o zgod? autora).Wówczas nikt nie porusza? tego tematu. Ja mo?e b??dnie si? tym zasugerowa?em, ale mody które ostatnio wstawia?em pochodzi?y z zagranicznego forum i ja si? tam pyta?em czy mog? je wstawia? na nasz? stron?, a nie czy mog? wstawia? na wszystkie polskie fora o tej tematyce. Osobi?cie to mi oboj?tne czy takie zdanie b?dzie czy te? nie. Uwa?am, ?e wszelkie zakazy, nakazy s? nic nie warte. Na polskich forach jak i zagranicznych widzia?em wstawki modów, których autorzy, podkre?lam autorzy modów zastrzegali, ?e s? robione wy??cznie dla naszej strony lub strony na której mod wstawiali (wg mnie autorzy modów nie powinni umieszcza? takich zakazów lecz wy??cznie zastrzec sobie podanie, kto jest autorem modów - powinni si? cieszy?, ?e z ich pracy mog? korzysta? wszyscy, a nie tylko pewna grupa). Tymczasem niektórzy nic sobie z tych zakazów i nakazów nie robili. Mody pobierali, wstawiali na inne fora (polskie czy zagraniczne), nie sil?c si? nawet na zmian? tre?ci czy screenów. Jako? nie zauwa?y?em, ?eby kogo? za takie dzia?anie spotka?o co? przykrego. Ko?cz?c ten w?tek, to przy kolejnych wstawkach nie b?d? u?ywa? ju? zdania
Zakaz uploadu tego moda na inne fora i serwery do pobierania!Prosz? przestrzega? tego warunku!
lecz my?l?, ?e dotyczy? to b?dzie wszystkich wstawiaj?cych.






Edytowane przez Old Ted dnia 28-11-2011 23:41
Do góry  
Matador
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 28-11-2011 23:52



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

By? mo?e wystarczy przypisa? - Na ?yczenie administracji pierwotnego forum...?
Je?eli Old Ted ma zgod?, a ponadto tylko i wy??cznie dla naszego forum, to rozumiem jego ostrze?enia. My nie wiemy, co Old Ted musia? zrobi? iz kim skontaktowa? si? w?a?nie dlatego aby uzyska? zgod? dla naszego forum.

Co do Merca... z pewno?ci? trudno jest stworzy? interek, ja osobi?cie tego nie potrafi? i podziwiam wszystkich, którzy tak... ale nie podoba mi si? Sad






Edytowane przez Matador dnia 29-11-2011 00:15


Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u