hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
20 Kwietnia 2024 - 00:06

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Modpack do ETS 2
cezary2811
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-11-2012 03:44



Postów: 240
Pomógł: 2
Wiek: 25
Skąd: Nowy Tomy?l
Dołączył: 17.02.12

Mod Testowa?em na werjach gry 1.1.1 ETS 2 i 1.1.3 ETS 2

1.Realne marki Ci??arówek
2.Realne Firmy przewozowe
3.Realne plandeki naczep
4.Realne stacje paliwowe (ma?e i du?e)
5.Zwi?kszenie pr?dko?ci innych uczestników ruchu
6.Realistyczna ilo?? oraz zachowanie innych uczestników ruchu
7.Dodanie mg?y o wschodzie i zachodzie s?o?ca
8.Poprawiona fizyka
- Nowe hamulce
- Skrzynia biegów
- Zawieszenie
- Masa naczep i ci?gników
- Bujanie kabiny
9.Poprawiona grafika bez HDR
10.Poprawione dzia?anie kamery wewn?trz
11.Dodanie nawigacji w przypadku jej braku
12.Podmienione naczepy Biedronka i CocaCola
13.Dodanie polskich stacji w radiu LIVE


Autor: Bartek

Link:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Zapraszam do pobierania!






Edytowane przez KARAS dnia 06-11-2012 17:13


P.S pozdrawiam wszystkich truckerówszczerbaty i graczyj?zyk
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 20-04-2024 00:06

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Mephic
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2012 21:12



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

I znowu nie ma autorów modow... Ani zgody na reupload. Prosz? o szacunek dla cudzej pracy - kompilacja modow nad którymi pracujemy dlugo nie jest sztuka.



Do góry  
cezary2811
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2012 21:17



Postów: 240
Pomógł: 2
Wiek: 25
Skąd: Nowy Tomy?l
Dołączył: 17.02.12

No kurde co ty si? czepiasz. Zaczynasz mnie [cenzura]*. Autor paczki jest i to jest najwa?niejsze bo co ty my?lisz, ?e ja b?d? ?miga? po sieci 6 godzin ?eby znale?? ka?dego autora?. Poza tym zakazów na reupload nie by?o wi?c czego si? czepiasz?.
P.S Przepraszam za s?ownictwo, ale nie toleruj? ludzi z niskim IQ.


PW od Moderatora:
cezary2811 - prosz? powstrzyma? si? od takich komentarzy!!! To moje ostatnie ostrze?enie! Mephic jest znacznie d?u?ej na forum i znacznie wi?cej zrobi? dla niego ni? Ty. Przypominam te?, ?e zobowi?za?e? si? przestrzega? regulaminu który min. mówi o podawaniu autorów i nie obra?aniu innych. Mam nadziej?, ?e wiesz co masz zrobi? po napisaniu idiotycznej odpowiedzi! - Old Ted dnia 09.11.12 - 21:30



P.S pozdrawiam wszystkich truckerówszczerbaty i graczyj?zyk
Do góry  
Mephic
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2012 21:33



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Dzieciaku spauzuj troch? z takimi komentarzami bo od dawna tu jestem i nie spotka?em sie z taka bezczelnoscia. 1. Szanuj starszych 2. Tak, smigaj 6 godzin albo nie uplinkuj moda którego autorów nie znasz. Bo za naruszenie praw autorskich s? konsekwencje. Ted - spoko, Pana po prostu ponios?o.



Do góry  
Old Ted
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2012 21:52



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mephic - ja przepraszam w imieniu administracji za niewybredne komentarze. By? mo?e w tych dwóch paczkach, które zosta?y wstawione wykorzystano Twoje mody. Niestety na ró?nych forach pojawiaj? si? teraz takie paczki, gdzie osoba która je stworzy?a przez spakowanie modów ró?nych autorów nie podaje w ogóle autorów tylko siebie jako autora paczki (spakowania). Cezary2811 wstawia ten zbiór modów i ewentualnie podaje jako autora tylko osob? która spakowa?a te ró?ne mody. Dlatego nie jest jego win?, ?e mo?e nie zna? autorów poszczególnych modów jakie s? w paczce.

cezary2811 - wymagasz szacunku od innych, to daj przyk?ad i sam go miej dla innych!




Do góry  
Mephic
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2012 22:38



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Ok Ted nie ma sprawy



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u