hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
25 Kwietnia 2024 - 00:47

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Harry's Map wersja 4.01
Old Ted
#21 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 03:26



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ta podpucha, z za?o?eniem konta , t o ?enada,pic na wode. Niech pisze ?e mu chodzi o kase ,a nie odstawia? takie szopki , i robi? m?odych ludzi w konia. ?ci?ganie tak d?ugo ?mie?hu warte. Niech sobie wsadzi t? mapk? w du....., jak nie jest uczciwy....


Cz?owieku id? si? lecz na nogi bo na g?ow? ju? chyba za pó?no. Za?o?enie konta jest darmowe ale Ty chyba nie umiesz czyta? ze zrozumieniem. Po drugie Mephic podpowiadaj?c sposób szybszego ?ci?gania RapidShare nic z tego nie ma a dodatkowo to nie on wstawi? tam map?. Jak Ci co? nie odpowiada (mapa, ?ci?ganie) to nie ?ci?gaj i ju? lepiej powstrzymaj si? od tych idiotycznych komentarzy.



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 25-04-2024 00:47

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Mephic
#22 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 17:52



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

pejtus napisa?/a:
Ta podpucha, z za?o?eniem konta , t o ?enada,pic na wode. Niech pisze ?e mu chodzi o kase ,a nie odstawia? takie szopki , i robi? m?odych ludzi w konia. ?ci?ganie tak d?ugo ?mie?hu warte. Niech sobie wsadzi t? mapk? w du....., jak nie jest uczciwy....


Przykro mi, ?e u Ciebie ten sposób nie zadzia?a? - u wi?kszo?ci jak wida? dzia?a. Natomiast poziom Twojej wypowiedzi, a w szczególno?ci zarzuty o to, ?e czerpi? z tego korzy?ci s? nie tyle nie na miejscu co ?enuj?ce.

Nie chc?c jednak rozp?tywa? tu wymiany zda?, do jakiej s?dz?c po Twojej argumentacji jeste? zdolny, spasuj? i pozostawi? to ocenie innych.

------

I ma?a porada dla tych, którym gra przycina - zmniejszy? wegetacj? detali (detail vegetation) do minimum. Na tej mapie to bardzo pomaga, nawet z paczk? 100 naczep. Po prostu jest tu za du?o ro?linno?ci. Po jakim? czasie gry, kiedy wszystkie tekstury si? ju? wczytaj?, mo?na ustawi? spowrotem na ?rednie (wysokich nie polecam).






Edytowane przez Mephic dnia 13-09-2012 17:52
Do góry  
Old Ted
#23 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 18:28



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Dzi?ki Mephic za informacj? o przycinaniu.

Jeszcze jedna uwaga dla tych którzy nie doczytali mojej informacji w CB Radio. Je?eli kto? mia? problemy z Schwerlastpack von Roadhunter dla wersji 4.01 mapy. Wczoraj Harry wyda? poprawion? wersj?, która ma ju? by? stabilna z mapa. Link do tego moda jest ju? wymieniony od wczoraj wieczorem w pierwszym po?cie.



Do góry  
pejtus
#24 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 18:43



Postów: 6
Dołączył: 09.10.10

Faktycznie przesadzi?em z tym postem!, i za to przepraszam w szczegulno?ci Mephic, oraz wszystkich których to urazi?o.
Przyznaje si? do b??du, ?e nie czyta?em dok?adnie od pocz?dku ...



Do góry  
Mephic
#25 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 19:12



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Ted: O ile wiem nie da si? natomiast u?ywa? paczek naczep naraz to jest i RH i tych 100 dodatkowych - trzeba chyba wybra?. Smile
Ale wstyd - pisa?e? ju? o tym w pierwszym po?cie Smile Ignorant ze mnie Grin

Postaram si? spasowa? te paczki tak aby da?o si? u?ywa? obu naraz Smile






Edytowane przez Mephic dnia 13-09-2012 19:13
Do góry  
Old Ted
#26 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 22:08



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mephic - nic takiego si? nie sta?o. ?ycz? powodzenia w spasowaniu paczekSmile



Do góry  
barzyga
#27 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 22:22



Postów: 13
Dołączył: 12.05.10

Witam! Sposób podany na RapidShare skuteczny, ?ci?ga w pare minyt. Mam problem , po dodaniu naczep przystosowanych do tej mapy gdy chce wzi?? nowanaczepe w terminalu wywala do pulpitu, to samo gdy dodam Schwerlastpack von Roadhunter dla wersji 4.01 wywala do pulpitu, natomiast sama mapa post 1 dzia?a poprawnie i fajnie. bardzo prosze o pomoc.
Serdecznie pozdrawiam
Zyga



Do góry  
Old Ted
#28 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-09-2012 23:06



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Po pierwsze dodajesz oba mody (paczka naczep i Schwerlastpack) naraz czy ka?dy osobno. Po drugie - kiedy pobra?e? Schwerlastpack von Roadhunter - dopiero wczoraj wieczorem da?em w pierwszym po?cie nowy link do tego modu (autor mapy poprawi? mod, bo z tym pierwszym by?y problemy).



Do góry  
barzyga
#29 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-09-2012 20:26



Postów: 13
Dołączył: 12.05.10

Witam! Wklejam ka?dy mod osobno, Dzisiaj pobra?em Schwerlastpack von Roadhunter i chodzi a naczepy nie chodz? wywala do pulpitu. szkoda ?e naczepy nie daj? si? uruchomi?, w wersji 3.9 chodz? dobrze. Pozdrawiam Pa Sad



Do góry  
Old Ted
#30 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-09-2012 21:22



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Spróbuj jeszcze do folderu mod doda? ten (link na ko?cu postu). Harry doda? ten plik pisz?c, ?e co? w paczce naczep zabrak?o (nie by?y dodane 4 miasta). Jak b?dzie Ci dzia?a? to napisz - przenios? link do pierwszego postu. Ja na mapie korzystam zawsze ze swoich naczep dlatego nie wiem czy dzia?aj? dodatki.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!



Do góry  
barzyga
#31 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-09-2012 04:11



Postów: 13
Dołączył: 12.05.10

Witam! Po dodaniu tego pliku nadal si? nie uruchamia, przy wczytywaniu gdy pasek dochodzi do ko?ca wywala do pulpitu. Dam sobie spokój na razie mo?e kto? to rozszyfruje. Dzi?kuje za pomoc. Smile



Do góry  
skyline89
#32 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-09-2012 14:24



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

barzyga : a masz jakies inne mody ? np ekonomiczny ?






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
kemsui
#33 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-09-2012 20:27



Postów: 1
Dołączył: 19.02.12

Witam. Niestety pobieranie mapy z rapidshare przez link, który jest w 1 po?cie, jest u mnie nie mo?liwe, poniewa? pisze, ?e pobieranie tego pliku jest niedost?pne. Czy by?aby mo?liwo?? podania innego linku do pobierania?
Je?eli nie to mo?e problem le?y po mojej stronie i by?bym wdzi?czny za podpowiedzi, co do jego rozwi?zania.



Do góry  
Old Ted
#34 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-09-2012 22:35



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Rzeczywi?cie link do mapy nie dzia?a gdy? zosta? uznany za nielegalny. Na niemieckim forum przeczyta?em, ?e Harry jest w?ciek?y na ten fakt i wyja?nia spraw? z Rapidshare. Musimy poczeka? na rozwój sytuacji.

W pierwszym po?cie doda?em alternatywny link do mapy.






Edytowane przez Old Ted dnia 15-09-2012 22:55
Do góry  
tompiorko
#35 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 03:33



Postów: 10
Dołączył: 12.02.12

Co do Schwerlastpack, u mnie z tym modem gra spokojnie odpala si?. Jednak przy próbie pobrania "ci??kiego" ?adunku wywala do pulpitu.



Do góry  
barzyga
#36 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-09-2012 20:40



Postów: 13
Dołączył: 12.05.10

Witam! Mam tylko w modzie czyst? map? H401 + naczepy. Dziwne bo w wersji 3.9 wszystko chodzi fajnie. Dzi?ki za pomoc.
Pozdrawiam Zyga Smile



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u