hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
19 Kwietnia 2024 - 00:03

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Szukam osoby ch?tnej do wstawiania modów do ETS2
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-11-2012 18:23



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Witam wszystkichSmile

Jak w temacie szukam osoby lub osób z tego forum, które graj? w ETS2, s? odpowiedzialne oraz maj? troch? czasu i ch?ci aby dodawa? na nasze forum mody do ETS2. Ja z powodu braku czasu niestety nie mog? ju? tego robi?. Jak wiecie do ETS2 wychodzi bardzo du?o modów a na naszym forum wiele z nich nie ma. Ja ze swojej strony dam ch?tnym linki do for zagranicznych i krajowych na którym mody s? do pobrania. Dodam, ?e trzeba przy tym przestrzega? praw autorskich i w przypadku zakazu nie wstawia? modu na nasze forum. Dla informacji podam, ?e na wi?kszo?ci z for (w tym zagranicznych) trzeba si? zarejestrowa?, aby mie? dost?p do DL. W zdecydowanej wi?kszo?ci zagranicznych for (jak kto? nie zna j?zyka) trzeba korzysta? z translatora. Linki te ju? przekaza?em jednej osobie ale jak widz? to za ma?o. Jednocze?nie ostrzegam ch?tnych - nie ka?da osoba, która zg?osi si? do mnie w tej sprawie otrzyma linki do for. Wiem, którzy z naszych forumowiczów czekaj? tylko aby mody z tego forum doda? na inne krajowe fora (jestem te? zarejestrowany na krajowych forach i widzia?em kto od razu po wstawieniu modu na tym forum wstawia? je na inne forum). Osoby te praktycznie s? na naszym forum wy??cznie dla dzia?ów DL, natomiast na innych forach si? udzielaj?. Takie osoby s? od razu zdyskwalifikowane na pocz?tku i linków oraz odpowiedzi na ewentualne zg?oszenie ode mnie nie dostan?.

Pozdrawiam Old Ted



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 19-04-2024 00:03

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
KARAS
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-11-2012 19:00



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Osoba wstawiaj?ca mody b?dzie traktowana troch? ulgowo pod wzgl?dem regulaminu. Smile



Do góry  
cezary2811
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-11-2012 19:36



Postów: 240
Pomógł: 2
Wiek: 25
Skąd: Nowy Tomy?l
Dołączył: 17.02.12

Otó? zg?aszam si? do podj?cia si? tego odpowiedzialnego zadania.






P.S pozdrawiam wszystkich truckerówszczerbaty i graczyj?zyk
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u