hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
28 Kwietnia 2024 - 21:33

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Mapa Polski i Czech by Maciej24
skyline89
#21 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 00:48



Postów: 408
Pomógł: 15
Wiek: 35
Skąd: ja mam wiedziec
Dołączył: 21.05.10

Powodzenia przy robieniu mapki oraz szybkiego ukonczenia Grin






Mnie tu nie ma tajniak
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 28-04-2024 21:33

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Maciej24
#22 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 00:57



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Bardzo dzi?kuje stan mapki to 9% miasto które uko?czone to Pozna?. Miasta jakie maj? by? powiem jak dojd? do Czeskiej granicy a beta b?dzie w swoim czasie Grin






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Bartosz
#23 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 01:14



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

wszystko spoko ale mam pytanie wyko?czysz boki tej mapki czy b?d? dziury(jak po 2012)? Grin



Do góry  
Maciej24
#24 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 01:16



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Bartosz napisa?/a:
wszystko spoko ale mam pytanie wyko?czysz boki tej mapki czy b?d? dziury(jak po 2012)? :D

B?d? bariery wypadkowe (czy jak to si? tam zwie) (czyli na czym Kubica o ma?o nie zgin??)

Wiadomo?? doklejona (dnia 31-10-2011 20:30)
A zreszt? mam wyda? t? mapk? w 2012 roku to by pasowa?o :P
Meteoryt waln?? w ziemie i dziura zrobi? co? takiego jak dojd? do Czech poniewa? zgodnie z legend? kiedy? to si? sta?o (gdzie to nie pami?tam) b?dzie dziura na 102 :P

Wiadomo?? doklejona (dnia 31-10-2011 23:16)
Spadni?? nie b?dzie próbowa?em i tylko przy stacjach si? zawiesza? a tam przy budynkach zagrodze p?otem.

Wiadomo?? doklejona (dnia 01-11-2011 09:33)
UWAGA
Do ko?ca miesi?ca mo?ecie da? mi nazwy waszych miast.


PW od Moderatora:
Regulamin! Nie floodujemy! - Matador dnia 01.11.11 - 20:29



Edytowane przez Maciej24 dnia 01-11-2011 14:33
Do góry  
Bartosz
#25 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 18:47



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

Modliborzyce woj lubelskie



Do góry  
Maciej24
#26 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 19:25



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Aha wersja beta nie b?dzie mia?a ca?kowicie odwzorowanych miast dlaczego poniewa? to b?dzie wersja beta.
Wersja full b?dzie mia?a wszystko od wzorowane (bardziej centrum)






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Old Ted
#27 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 19:44



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Do ko?ca miesi?ca mo?ecie da? mi nazwy waszych miast.

Maciej24 - je?eli dobrze zrozumia?em to do ko?ca listopada br, gdy? wiadomo?? doklejona zosta?a dzisiaj. Je?eli tak chcesz i b?dzie to wygl?da?o to tak jak teraz czyli prawie ka?dy zaczyna podawa? swoj? miejscowo?? gdzie mieszka, to ja czarno widz? stworzenie tej mapy. Moim skromnym zdaniem nie powinno si? robi? na mapie miejscowo?ci ma?ych. Ponadto mam pytanie - jakie drogi przewidujesz na tej mapie, bo jak wiesz w Polsce wi?kszo?? dróg to jednopasmówki. Pytam, gdy? z wydanych do tej pory map Polski które widzia?em, zdecydowana wi?kszo?? to by?a mapa Niemiec z pozmienianymi nazwami miast itp. - czyli je?dzili?my w Polsce autostradamiWink



Do góry  
KucharZ
#28 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 19:55



Postów: 3
Wiek: 28
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 24.12.10

Mówi?c prostym j?zykiem : [cenzura]i?cie ...;D,czekamy z niecierpliwo?ci? ...






Smile)
Do góry  
Maciej24
#29 Drukuj posta   
Dodany dnia 01-11-2011 20:15



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Old Ted napisa?/a:
Do ko?ca miesi?ca mo?ecie da? mi nazwy waszych miast.

Maciej24 - je?eli dobrze zrozumia?em to do ko?ca listopada br, gdy? wiadomo?? doklejona zosta?a dzisiaj. Je?eli tak chcesz i b?dzie to wygl?da?o to tak jak teraz czyli prawie ka?dy zaczyna podawa? swoj? miejscowo?? gdzie mieszka, to ja czarno widz? stworzenie tej mapy. Moim skromnym zdaniem nie powinno si? robi? na mapie miejscowo?ci ma?ych. Ponadto mam pytanie - jakie drogi przewidujesz na tej mapie, bo jak wiesz w Polsce wi?kszo?? dróg to jednopasmówki. Pytam, gdy? z wydanych do tej pory map Polski które widzia?em, zdecydowana wi?kszo?? to by?a mapa Niemiec z pozmienianymi nazwami miast itp. - czyli je?dzili?my w Polsce autostradami;)

Przewiduje da? praktycznie krajowe drogi autostrad kawa?ki z piaskiem (cz??? chi?ska polskiej autostrady) A co do mapy b?d? oryginalne i moje miasta jakie mam doda? ale stan pracy spad? mi do 2% co? usun??em poniewa? niema ju? tej wsi jak? wam pokazywa?em ale zrobi? podobn? szacuje ?e bet? wydam na pocz?tek Grudnia wi?c spokojnie a tak?e szacuje ?e mapka zajmie jakie? 0,5 GB po jest tylko szacowany ci??ar a ile b?dzie mie? to na razie nie wiem.
Jak by co to b?d? tylko z 6 naszych autostrad i tylko kawa?ki.

a i tak dobrze przeczyta?e?.
fotki i stan mapki podam w ten pi?tek.


PW od Moderatora:
Czytamy Regulamin! "Nie floodujemy. Czyli nie piszemy post pod postem! Posty mo?na edytowa?!" - Matador dnia 01.11.11 - 20:29



Edytowane przez Maciej24 dnia 02-11-2011 04:14
Do góry  
MichalSTC
#30 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-11-2011 22:29



Postów: 131
Wiek: 28
Skąd: Starokrzepice k.Cz?stochowy
Dołączył: 18.01.11

Jest ju? jaki? post?p prac? Wink






img.userbars.pl/146/29165.jpg
I love electro-house & Moda na sukces!coolroftl
Do góry  
Maciej24
#31 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-11-2011 03:26



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Niestety mam problem z dyskiem na który musz? czeka? 1 miesi?c p?acz ale jak go dostane to prace pójd? pe?n? par?.
Nie ma nerwów.







Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
kalina999
#32 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-11-2011 16:15



Postów: 19
Dołączył: 17.09.11

Zaczyna si? tradycyjnie , wi?kszo?? projektów upada?a po dziwnych problemach z dyskiem albo nagl? kradzie?? ca?ego sprz?tu przez ufoludki z Chin . Tak to ju? jest ?e na forach w Polsce najpierw si? robi szum i og?asza niewiarygodne projekty maj?c zrobiony 1 km i kilka screenow a potem to wszystko przerasta twórców i znikaj? bez ?ladu. Mam nadzieje si? si? myl? ale tak to wygl?da w 99 % . Obecnie godne podziwu jest to co robi Polish GTS konsekwentnie i do przodu i Raaf ze swoj? DK 7 w skali 1:1 , PGTS pewnie wyjdzie a ta druga mapa raczej nie ale i tak brawa za konsekwencje.



Do góry  
PatrykGTS
#33 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-11-2011 20:08



Postów: 207
Pomógł: 4
Wiek: 27
Skąd: Stochkolm
Dołączył: 28.08.11

@kalina999 Zgadzam sie bylo pelno projektuw map i nagle zadynch nie ma.






cache.www.gametracker.com/server_info/178.248.200.20:27220/b_350_20_4A4A4A_4A4A4A_8DFF00_4A4A4A.png
Do góry  
Maciej24
#34 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-11-2011 21:50



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

@kalina ja si? z tob? nie zgodz? mapk? wydam po dostaniu nowego dyska (1TB ) na mapk? i b?dzie ok prace b?d? tak i tak kontynuowane wi?c sk?d mo?esz wiedzie? czy mi nie wyjdzie ? Aha nie porównuj mnie do innych, bo naprawd? si? wkurz? i tobie tej mapki nie dam po poco mam dawa? mapki osob? które maj? krytykowa? ale na 100% si? mog? za?o?y? ?e sam by? nie da? zrobi? nawet ma?ego kawa?ka naszego kraju.






Edytowane przez Maciej24 dnia 08-11-2011 22:12


Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Matador
#35 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-11-2011 22:31



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Polecam wszystkim, aby nie kontynuowa? tej debaty.
Maciej ?ycz? szcz??cia, wszyscy mamy nadziej?, ?e ci si? uda zako?czy? prac? Wink






Do góry  
Maciej24
#36 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-11-2011 00:00



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Bardzo dzi?kuje Matador mam te? tak? nadzieje.






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
kalina999
#37 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-11-2011 15:47



Postów: 19
Dołączył: 17.09.11

Maciej24 napisa?/a:
Aha nie porównuj mnie do innych, bo naprawd? si? wkurz? i tobie tej mapki nie dam po poco mam dawa? mapki osob? które maj? krytykowa?


Spojrza?em sobie na te screeny z pierwszej strony i mog? tylko wspó?czu? osob? którym sprezentujesz t? mapk? . Przecie? tam nie ma ani ?adu ani sk?adu , ko?ció? na kartoflisku , drogi bez pobocza tylko od razu walisz pole, nawet prostego odcinka dróg nie potrafisz po??czy? bo wychodzi krzywo , ??czenie jednego pasa w dwa to jakie? jaja s?, nic dziwnego ?e Ai g?upieje normalnie kierowca te? by zg?upia? a co dopiero komputer Smile . I nie obra?aj si? lepiej nad tym teraz popracowa? ni? pó?niej wypuszcza? takiego gniota . Mam ci? nie porównywa? do innych ale ju? na wst?pie zaznaczasz ?e masz wi?cej miast ni? Polish Gts , ch?opie spójrz sobie jak wygl?da cho? jedno ich miasto i z jak? precyzj? jest zrobione. Mimo wszystko powodzenia ka?dy kiedy? zaczyna?.



Do góry  
Maciej24
#38 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-11-2011 17:23



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

Wiesz co przesadzi?e? teraz je?eli co? ci nie pasuje to poco si? odzywasz to mia?o by? w wersji testowej wi?c sk?d mo?esz wiedzie? jak mi wyjdzie ale jak znam moderatorów to dostaniesz
kilka punków za zaczynanie k?ótni wi?c albo zamkniesz si? albo ja ciebie zamkn? aha to mia?o by? jako dziury a proste kawa?ki potrafi? zrobi? jak taki cwany to sam sobie rób mapk? bo ty na 100% nie b?dziesz móg? na niej gra? wi?c albo nie b?dziesz mnie wnerwia? albo za?atwimy to w inny sposób. Jak wolisz. dla ciebie jest ju? GAME OVER by pogra? na tej mapce. My?lisz ?e pozjada?e? wszystkie rozumy to sam rób sobie mapk? ja robi? to dla twórczo?ci i dla poznania jak si? robi mapki bo jak si? domy?l? to b?d? robi? jeszcze mapk? do ETS 2.






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Matador
#39 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-11-2011 20:11



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Ostateczne ostrze?enie dla obu!






Do góry  
tomusiek98
#40 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-11-2011 20:16



Postów: 296
Pomógł: 17
Wiek: 26
Skąd: Suwa?ki
Dołączył: 21.02.10

nie b?dziesz móg? na niej gra? wi?c albo nie b?dziesz mnie wnerwia? albo za?atwimy to w inny sposób. Jak wolisz. dla ciebie jest ju? GAME OVER by pogra? na tej mapce

Tym mnie rozbawi?e? GrinD.
A tak w ogóle powodzenia nad mapk?. Mo?e by? ciekawa yeah



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u