Matador Nie tylko ty i ja, to było wspaniałe forum i wspaniali ludzie :) | Old Ted Łezka kręci się w oku i dziwne, że strona jeszcze istnieje. Pozdrowienia dla odwiedzających:) | PatrykGTS Ojojo od 2 lat mnie tu nie bylo, widze ze forum padlo smutne pamietam jak tu spedzalem cale dni :/ | Patrix5 Zgadzam się z Tobą kolego ! | kasroter Gdyby były tez modyfikacje do ETS2 to stronka na 100% by nie upadał.. | DAFPOL Szkoda że strona już "upada" :( | Matador Siedzi siedzi :) jak leci? :) | kasroter No już prawie nikt tu nie siedzi | cezary2811 Szkoda, że strona ,,wygasa' ;( |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czerń Pauza
17 Sierpień 2018 - 23:24

HOTnews

Regulamin
Regulamin ten obowiązuje wszystkich na równi włącznie z władzami forum!


I Obyczaje
1. W Internecie obowiązuje netykieta, przed rozpoczęciem pisania na forum wypadałoby się z nią zapoznać.
2. Jesteśmy w Polsce i jest to Polska strona, dlatego też piszemy zgodnie z regułami języka polskiego, zabrania się stosowania różnych udziwnień językowych typu 'jush', 'tesh', 'l33t' itp.
3. Pamiętaj, piszemy standardową czcionką i standardowym kolorem czcionki. Opcje zmiany czcionki przeznaczone są do sporadycznego wyrażania emocji i podkreślania czegoś ważnego. Pamiętaj również, że kolory: czerwony, pomarańczowy i zielony, zarezerwowane są dla adminów lub moderatorów.
4. Jesteśmy tu po to, żeby się bawić i wymieniać poglądy - więc nie bluzgamy. Zakazane jest używanie nieprzyzwoitych słów, oraz wyzywanie innych użytkowników.
5. Starajmy się szanować poglądy innych. Jeśli zachodzi potrzeba, to staramy się popierać zdanie rzeczowymi argumentami, a nie bluzgami.


II Zasady ogólne
1. Piractwo jest bezwzględnie ZABRONIONE!Jest to oficjalna strona gry i wszelkie akty piractwa będą bezzwłocznie karane, począwszy od zbanowania konta, po zgłoszenie faktu odpowiednim organom.
2. Zabronione jest nieuzasadnione edytowanie cudzych postów, a w szczególności prowadzenia w nich dyskusji, dotyczy to również wszelkich uwag osobistych względem użytkownika.
3. Zabronione jest również edytowanie cudzych profili, dla zabawy, jak również podawania haseł do kont użytkowników (również swojego) innym osobom.
4. Moderatorzy mają możliwość dawania ostrzeżeń użytkownikom, którzy w jakiś sposób sobie na takie ostrzeżenia zasłużą. Określona ilość ostrzeżeń uniemożliwia upomnianemu użytkownikowi korzystanie z forum i strony. O otrzymaniu ostrzeżenia zostaniesz powiadomiony.
5. Nie mile widziane jest posiadanie dwóch aktywnych kont. Jeśli zaistnieje taka sytuacja, to jedno z nich zostanie zamknięte.
6. Zakaz reklamowania stron/serwisów internetowych w postach czy podpisach. Jeśli chcesz pochwalić się swoją stroną od tego jest specjalne pole w profilu.
7. W poszczególnych działach mogą znaleźć się dodatkowe regulaminy, tzw. 'Regulamin działu', które obowiązują równolegle do tego regulaminu.
8. W przypadku, jeżeli autor wyda dzieło swojego autorstwa specjalnie dla www.germantrucksimulator.pl, jego wydanie na jakiejkolwiek innej stronie bez jego zgody będzie karalne automatycznym zbanowaniem na powyższym forum oraz na forum, w którym treść została nielegalnie opublikowana.
9. Zabronione jest udostępnianie swojego konta innym użytkownikom, bądź osobą postronnym.
10. Zabronione jest sprzedawanie konta na serwisach internetowych takich jak Allegro.pl , itp. W przypadku takiej sytuacji, będziemy kontaktowali się z osobą nadzorującą daną stronę oraz będziemy wyciągali konsekwencje.

III Forum
1. Zanim założysz nowy temat, przejrzyj forum i sprawdź czy ktoś nie poruszył go już wcześniej lub gdzieś nie znajduje się wątek zbliżony, w którym możesz spokojnie poruszyć swój temat (na forum jest opcja szukaj, więc możesz jej spokojnie użyć). Dublowanie tematów jest bardzo niemile widziane!
2. Precyzyjna nazwa tematu. Musi jasno mówić, o co chodzi by potem zwiększyć Ci szanse na uzyskanie odpowiedzi. Zabrania się zakładania tematów typu "hey", "To nie działa", "Pomocy" itp.
3. Nie floodujemy. Czyli nie piszemy post pod postem! Posty można edytować!
4. Jeśli chcesz komuś podziękować za pomoc nie pisz bezsensownych postów, tylko kliknij na obrazek koła ratunkowego.
5. Jeżeli założony przez Ciebie temat znika, to jest tego jakiś powód. Nie zakładaj go ponownie! Sprawdź czy nie został on przeniesiony do innego działu lub czy nie łamał w jakiś sposób regulaminu.
6. Zabrania się nadużywania ikon do oznaczeń postów!
7. Forum jest po to, aby wielu użytkowników wymieniało się poglądami, nie prowadzimy prywatnych rozmów. Od tego jest PW, GG itp.
8. Nie piszemy postów mających na celu tylko i wyłącznie nabijanie licznika.
9. Nie odbiegamy od tematu dyskusji (tzw. offtopik).
- Offtopiki, w których rozmowa zbytnio odbiegła od głównego wątku będą usuwane, a tematy, w których powstają same offtopiki mogą być zamykane.
- Ciekawe offtopiki mogą być wydzielone jako osobny temat.
- Na krótkie offtopiki takie, które zwykle ubarwiają rozmowę będzie przymykane oko.
(nagminne tworzenie offtopów będzie "nagradzane" ostrzeżeniami.
10. Pamiętaj. To forum przeglądają również osoby niepełnoletnie, więc nie umieszczamy treści, których takie osoby nie powinny oglądać. Dotyczy to również linków do stron zawierających takie treści. Jeżeli już musisz dać taki link to odpowiednio go oznacz.
11. Avatar, sygnaturka i grafiki:
a) avatar:
- wymiary (max): 100(px)/100(px),
- rozmiar: 20 kB.
b) sygnatura (max):
- wymiary (szer/wys): 400(px)/80(px)
- rozmiar: 40KB,
c) obrazki wrzucane na forum powinny być normalnych rozmiarów. Nie wrzucamy miniaturek, ponieważ powiększenie jest potem niemożliwe. Używamy autoskalowania, więc zaleca się wrzucać fotki w pełnych rozmiarach.
d) nie wpisujemy zbyt dużych ciągów znaków, które powodują rozjechanie się struktury forum.

IV ShoutBox
W Shoutbox'ie obowiązuje taki sam regulamin jak na całej stronie, ale w skrócie podsumowując:
1. Zabrania się podawania jakichkolwiek linków!
2. Bardzo niemile widziane jest reklamowanie innych stron. Bez różnicy, w jakiej tematyce.
3. Nie obrażamy innych i nie bluzgamy.
4. Nie prosimy o pomoc! Od tego jest forum!
5. Nie floodujemy!
Za nagminne łamanie wyżej wymienionych punktów też będą przyznawane ostrzeżenia!

Serwis German Truck Simulator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.


Podczas tworzenia regulaminu niektóre rzeczy mogły zostać przegapione, więc regulamin będzie, w razie potrzeby uzupełniany na bieżąco.
Wszystkie zmiany obowiązują od momentu ich opublikowania.

Regulamin napisany przez administratora forum - Bochen

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u