hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
03 Maja 2024 - 01:11

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Rig'n'Roll
KARAS
#21 Drukuj posta   
Dodany dnia 29-03-2010 05:27



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

szukalem na oficjalnej stronie i niewidze



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 03-05-2024 01:11

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
technik
#22 Drukuj posta   
Dodany dnia 29-03-2010 19:29



Postów: 244
Pomógł: 2
Wiek: 33
Skąd: Pozna?
Dołączył: 25.02.10

Aha:/ ale albo po prostu sie tym nie interesuje albo kiedy? by?o wi?cej dem



Do góry  
Bochen
#23 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-05-2010 16:01



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

Dla tych, co niewiele s?yszeli o tej grze kilka s?ów na jej temat Smile

- Mieszanina niezwykle wiernej symulacji ci??arówki z gr? ekonomiczn? i przygodow?
- 20 000 kilometrów autostrad i innych dróg stanów Kalifornia i Newada
- 37 wiernie odtworzonych miast – z siatk? ulic, budynkami ,ruchem ulicznym, stacjami benzynowymi, barami, stacjami obs?ugi
- Mnogo?? kalifornijskich scenerii – góry, doliny, lasy , wybrze?e oceanu
- 14 modeli ci??arówek w tym modele firm Freghtliner, Sterling i Western Star
- Zmienne nat??enie ruchu ulicznego w zale?no?ci od pory dnia i warunków drogowych
- Ponad 200 typów ?adunków do przewo?enia w tym te nielegalne
- Modele ci??arówek i samochodów osobowych maj? szereg ró?nych grafik
- Ponad 30 modeli naczep ró?nego przeznaczenia
- Mo?liwo?? tuningu w?asnej ci??arówki, zarówno wn?trza jak i nadwozia
- Zmienne pory dnia i nocy oraz warunki pogodowe – w tym niezwykle realistyczny deszcz
- Przesz?o 200 misji do wykonania w grze z czego 20 w g?ównym w?tku fabularnym
- Kierowcy na drogach reaguj?cy na warunki zewn?trzne i sygna?y – np. twój klakson
- Niezwykle rozbudowany w?tek fabularno-przygodowy – rozwoju w?asnego biznesu, konfrontacji z gangsterami a nawet romansu
- Zró?nicowana muzyka w grze z mo?liwo?ci? stworzenia w?asnej play-listy przez wgrywanie ulubionych utworów mp3
- ?wietna grafika i obs?uga rozdzielczo?ci a? do 1600 pix – ?wiat stworzony w Virtual World Inventor VWI






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Jurek GP
#24 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-05-2010 02:30



Postów: 12
Wiek: 29
Dołączył: 27.01.10

Zapowiada si? bardzo rozbudowany symulator, a premiera gdzie? na prze?omie maja/czerwca wi?c na wakacje ju? my?l?, ?e powinna by?. Wink






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Do góry  
Matador
#25 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 18:36



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Gra?em w to i fajna gra. w Czechach mo?na kupi? w ko?cu, mam ju? zarezerwowane Wink






Do góry  
Valium
#26 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 18:58



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Shady napisa?/a:
No super gierka. Ja bym najcz??ciej je?dzi? po swoim ulubionym stanie czyli Colorado.
Jestem ciekaw czy interior b?dzie tak wyra?ny jak w GTS.
Matador, mo?e ty wiesz?

http://www.youtub...ature=fvst - zobaczcie na to!






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Matador
#27 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 19:09



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Interiory s? bardziej podobne do "18 Wheels of Steel Haulin'", s? bardzo zaawansowane.
Ale troch? nienawidz? tych filmów, na przyk?ad, gdy przyjdziesz do depa z ?adunkiem, gr? zabiera automat i Ty po prostu patrzysz Sad






Do góry  
technik
#28 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 19:26



Postów: 244
Pomógł: 2
Wiek: 33
Skąd: Pozna?
Dołączył: 25.02.10

Nie mo?na samemu cofa? pod magazyn?! Sad






>>Regulamin<<>>FAQ<<

www.germantrucksimulator.pl/images/wspolpraca/reklama/userbar1.gif
img85.imageshack.us/img85/4709/userbarby1.gif

W razie pyta? piszcie PW. Nie gryze Smile
Do góry  
Matador
#29 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 19:33



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Nie mo?na, ale mo?e wy??czy? tej funkcj?, nie wiem Smile






Do góry  
technik
#30 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2010 19:39



Postów: 244
Pomógł: 2
Wiek: 33
Skąd: Pozna?
Dołączył: 25.02.10

Mam nadziej?, ?e si? da bo to jest jak dla mnie do?? istotne Wink






>>Regulamin<<>>FAQ<<

www.germantrucksimulator.pl/images/wspolpraca/reklama/userbar1.gif
img85.imageshack.us/img85/4709/userbarby1.gif

W razie pyta? piszcie PW. Nie gryze Smile
Do góry  
Reiss
#31 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-05-2010 14:56



Postów: 3
Dołączył: 26.01.10

Jestem Ciekaw kiedy bedzie "dostepna" gra bo preiera juz byla maszego tirowca haha



Do góry  
Bochen
#32 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-05-2010 18:33



Postów: 101
Pomógł: 3
Wiek: 34
Skąd: ?ary
Dołączył: 23.01.10

W czerwcu jest planowana premiera, wi?c wtedy te? b?dzie dost?pna.






www.ets.sdgp.pl/images/1.gif
Prawdziwy m??czyzna nie je miodu, prawdziwy m??czyzna ?uje pszczo?y!
Do góry  
Mephic
#33 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 01:13



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

I co koledzy, jak ta Gierka warto za 49 z?? Podobno strasznie czas goni podczas dostaw i nie ma przyjemnej jazdy?:/



Do góry  
Adamus
#34 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 01:18



Postów: 100
Pomógł: 11
Wiek: 27
Skąd: Buczkowice
Dołączył: 24.08.10

Mi si? fajnie gra. Wink Troch? ?le si? je?dzi ale na pewno lepiej ni? w GTS. Wink






Lubi? herbat? Pfft
Do góry  
Mephic
#35 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 01:22



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

A czas na dostawy bardzo ograniczony nie psuje przyjemnosci?Kod widoczny tylko dla użytkowników!



Do góry  
Adamus
#36 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 02:40



Postów: 100
Pomógł: 11
Wiek: 27
Skąd: Buczkowice
Dołączył: 24.08.10

Nie. I tak jad? pe?n? pr?dko?ci? wi?c z ?adunkiem jestem 5 min wcze?niej. Grin






Lubi? herbat? Pfft
Do góry  
Mephic
#37 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 03:52



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

A ten Czas dostawy jest porownywalny do tego w gts czy goni bardziej? Bo Ja wole na tempomacie 90 pomykac wiec to dla mnie kwestia decydujaca ;)

Wiadomo?? doklejona (dnia 05-03-2011 11:58)
Ok, gr? kupi?em za 49,99 w empiku. Je?dzi?em troch?, na razie zrobi?em 3 kursy i nie dosta?em jeszcze ?adnej misji (pewnie s? pózniej). Graficznie otoczenie jest lepsze ni? w Ets, trucki s? szczegó?owe i bardzo nasycone kolorami. Model zniszcze? jest super, mo?na skasowa? trucka i to ogromny pozytyw w stosunku do innych gier. AI zachowuje si? podobnie kiepsko jak w Gts/Ets ale nie ma tendencji do nag?ego hamowania, wiec to jest plus. Prowadzenie trucka to kompromis pomi?dzy zabawa a realizmem. Najbardziej spodoba?o mi si? to ze mo?na przy ostrym zakr?cie zostawi? ?lady opon na asfalcie a przy szybszej je?dzie truckiem buja. Mnogo?? modyfikacji samochodu to ogromna zaleta w stosunku do produktów scs. Mo?emy dowolnie zmienia? materia?y wn?trza, dok?ada? cz??ci z zewn?trz i modyfikowa? silnik, zawieszenie, hamulce, dokupi? kamer? cofania czy aktywny tempomat oraz wiele wiecej. Same dostawy s? szczególnie ciekawe w trybie ?cigania z innymi truckerami dowozacymi ten sam ?adunek bo trzeba naprawd? przycisnac a policja nam tego nie u?atwia bo pilnuje ?eby?my nie obijali innych aut. Mapa jest do kitu wiec trzeba czyta? znaki i z góry planowa? tras? bo omini?cie zjazdu mo?e oznaczac ze nie zd??ymy. Trucki rozpedzaja si? bardziej realistycznie ni? w Gts ale nie ma wra?enia ze naczepa jest ci??ka i to jest w sumie najpowazniejsza wada.

Wiadomo?? doklejona (dnia 30-04-2011 00:07)
OK, pogra?em troch? wi?cej - ca?kiem ciekawie rozwini?ty w?tek ekonomiczny, zarz?dzanie firm?, truckerami, przydzielanie im ró?nych zada?, ustalanie pensji, wybór trucków (trzeba pami?ta? o tym, ?e je?li ka?emy jakiemu? go?ciowi je?dzi? z delikatnymi ?adunkami, to wypada jego trucka wyposa?y? w lepsze zawieszenie itp.), odnalaz?em w ró?nych sklepach kilka ciekawych modyfikacji typu kamera cofania, dodatkowe o?wietlenie (wygl?da bajerancko i jest kilka ró?nych typów) a nawet czujnik deszczu i ?wiate?...

I w sumie mo?na gra? niezale?nie od fabu?y i wcale nie trzeba si? strasznie spieszy?. ?rednio mo?na tras? przejecha? jad?c 60-70 mph i raczej bez problemu powinno si? zd??y? (a musimy pami?ta?, ?e to nie s? ogromne pr?dko?ci jak na ameryka?skie trucki bo na youtube jest par? filmików z Kalifornii gdzie go?cie lataj? po 90-95 MPh). Zupe?nie inna gra, ale dla fanów ameryka?skich trucków (czyli np. dla mnie :D) pozycja obowi?zkowa, tym bardziej, ?e w europejskich grach nie poje?dzimy Freightlinerem Argosy a to wspania?e prze?ycie kiedy hamuje si? z 80 mil na godzin? i trzeba walczy? o utrzymanie pojazdu na drodze przez jego ?rodek ci??ko?ci... :D miód :)






Edytowane przez Mephic dnia 30-04-2011 06:07
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u