hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
05 Maja 2024 - 18:51

HOTnews





Zobacz temat
Bus simulator deluxe : opinie o grze
podoba mi si? podoba mi si? 43%[3 głosów]
nie podoba mi si? nie podoba mi si? 29%[2 głosów]
nie mam opini o tej grze nie mam opini o tej grze 29%[2 głosów]
Głosów ogółem : 7
 Drukuj temat
BUS SIMULATOR DELUXE
adi98
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-02-2010 23:52



Postów: 123
Wiek: 26
Skąd: Katowice
Dołączył: 26.01.10

www.topware.pl/theme/pl/c/f2.jpg


i co? znowu dla przysz?ych kierowców autobusów Smile. Mam t? gr?, polecam !!!


Witamy w Megapolis i w Twojej nowej pracy - kierowcy autobusu!
Zasi?d? za sterami jednego z wielu ró?nych modeli autobusów i opanuj do perfekcji jedn? z niezliczonych tras wyimaginowanego Megapolis.

Musisz jednak trzyma? si? ?ci?le rozk?adu jazdy, zabieraj?c jak najwi?cej pasa?erów.
Nieodpowiedzialne kierowanie lub niepunktualno?? b?d? gwarantowa?y z?? reputacj?.
W zale?no?ci od Twoich sukcesów i poziomu reputacji, trasy stan? si? trudniejsze, d?u?sze i bardziej skomplikowane.

Wybierz pomi?dzy 14 ró?nymi modelami autobusów - w tym przegubowce czy dwupi?trowe modele. Co wi?ksze z nich mog? by? wypo?yczone za wi?ksz? gotówk?.
Lecz pami?taj, jedynie p?ac?cy pasa?erowie mog? zapewni? wystarczaj?cy przyp?yw gotówki niezb?dnej do prowadzenia firmy autobusowej.

Wypo?yczaj wi?ksze autobusy, dbaj o ich przegl?d i o ca?y serwis firmy. Lub inwestuj w kampanie reklamowe aby zach?ci? do Twoich linii wi?cej pasa?erów.

Dodatkowy dochód mo?na te? uzyska? przez wynajmowanie swojej przestrzeni reklamowej
w autobusach.

Czekaj? na Ciebie 34 misje do wykonania, w ró?nych dzielnicach (?ródmie?cie, dzielnica przemys?owa, handlowa itd.)

Przygotuj si? na jazd? we wszystkich warunkach pogodowych (od s?onecznych dni poprzez deszcz, ?nieg, lód, mg??), w ró?nych porach dnia (cykl dzie?-noc) od których równie? zale?y liczba pasa?erów.

Je?li my?lisz ?e jeste? ju? gotowy aby pokaza? na co Ci? sta?, mo?esz stan?? w szranki z innymi graczami na ca?ym ?wiecie sprawdzaj?c si? na ogólno?wiatowej li?cie wyników.

WYMAGANIA SPRZ?TOWE:
# Windows XP/Vista
# Procesor Pentium 1.5 Ghz
# 512 MB RAM
# Karta grafiki GeForce 4-5 z 128 MB
# Klawiatura i myszka




www.topware.pl/photo/ac/0f/ac0fc454ad79d012b012495a5671e54e_a9a5acb953169beb67ef586ae71cef05.jpg




www.topware.pl/photo/31/d7/31d7acc90ebf1d6436ce6c0e70accb3a_a9a5acb953169beb67ef586ae71cef05.jpg





?ród?o: www.topware.pl



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 05-05-2024 18:51

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Valium
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-02-2010 01:06



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

No, ca?kiem niez?a gierka.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Goldi
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2010 04:05



Postów: 1
Wiek: 29
Skąd: Rybnik/Jejkowice
Dołączył: 12.02.10

Kupi?em zaraz po premierze i srogo si? zawiod?em. Fizyka jazdy o ile mo?na to nazwa? fizyk? w ogóle nie istnieje. Autobus przyspiesza z pr?dko?ci? rakiety, hamuje lepiej ni? niejedna osobówka(znaczy si? o wiele za szybko wytracana jest pr?dko??), a sposób skr?canie to ju? istna masakra na której temat nawet si? nie rozpisuj?. Grafika te? ?rednia, na zdj?ciach wgl?da?a lepiej. Jedyny plus to elementy tycoon'u w tej grze. Par? razy zagra?em, schowa?em do pude?ka i rzuci?em daleko w k?t bo zap?aci?em 50z? za co? co nie jest tyle warte. Tyle ode mnieSmile

PS A propos jakby kto? chcia? to mog? sprzeda? j?zyk P?yta tylko raz wyci?gni?ta z opakowania.



Do góry  
adi98
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2010 16:37



Postów: 123
Wiek: 26
Skąd: Katowice
Dołączył: 26.01.10

A ja kupi?em z 39.90z? w saturnie i na pocz?tku nie dzia?a?a ale stary wzi?? do informatyka zmieni? sterowniki i gra dzia?a?a. Dzia?a?a przez chyba 1 miesi?c i wyskakuje mi error ?e gra przesta?a dzia?a? normalnie. Dzisiaj usun??em bo po co mam zajmowa? pami?? na zepsut? gr?. Zgadzam si? z tob? Goldi z t? graf? i z pr?dko?ci? bo na serio tak jest i to mnie wkurza?o od pocz?tku kupna gry.szczerbaty



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u