hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
27 Kwietnia 2024 - 05:32

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Poradnik/Co? o grze - Czyli prawda o GTS
Mateush
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 22:39



Postów: 94
Pomógł: 1
Wiek: 26
Dołączył: 28.08.11

Ca?a prawda o grze GTS(No nie ca?a .. ;d)

W?tek 1) Glob Scani TOPLINE:
W grze patrzac kamer? "0" wida? wysoko?? globu, bez owiewki(Jest ale opuszczona
maksymalnie) jak wida? glob jest równo z naczep?(testowane na ka?dej naczepie, od wywrotki po ch?odnie)
czyli glob Scani jest 2x wy?szy od globu np Volvo. Zeby takie co? uzyska? w Volvo
trzeba mie? glob(standard) + podniesion? owiewk?. Co za tym idzie?
Volvo spala mniej paliwa, bo jego aerodynamika jest wi?ksza,
a Scania highline, jak by wyrówna? glob Scani highline by? by glob jak u Volvo.


Firma WGCC(test w GTS)
Firma WGCC to firma w której dostaniemy produkty ?atwopalne(Paliwo,ropa)
Ale kto trzyma w silosach do np Cukru, m?ki paliwo??
Firma BCP(w gts) juz bardziej pasuje, cho? nie do konca.
Mi firma WGCC przypomina m?yn.


Niektóre drogi..

Na patchu 1.02 oraz 1.32 PL ATS zauwa?ylem i? gdy wje?d?am do "KILONI"(miasto na samej górze) wywala mnie z gry.
Podobna sytuacja jest w mie?cie: NORYMBERGIA(Czy jako? tak)

S?ówko o ,,AI"
Moim zdaniem nie powinno sie stosowac modów na dodatkowe AI
Nie raz mi si? zdarzy?o ?e jade sobie, a tam korek jak ...
bo jeden samochód sie zatrzyma? i bo przeszkadza mu drugi, tak sie tworzy korek

Salon Samochodowy(DUZY)
Nie wiem czy tylko mi, ale niekiedy jak wchodze do salonu, gra si? zacina i amen.. CRASH..


Trucki w salonach (MA?YCH)

Jad?c z daleka(Nie patrze na flagi) widz? sobie np pojazdy w ma?ym salonie(s? to 4 pojazdy(Klasa B i C)
Np Scania i Volvo, na flagach jest np MAN i Iveco, wchodze do salonu .. Mercedes i Scania

LOG :

Nie wiem czy te? tak macie ale ja mam, robie trucka, wrzucam do "MOD"
Odpalam gre, dochodzi do 70% ?adownania .. crash ..
Wchodz? w log.. a tam nie ma loga, tzn jest który kieeedy? zrobi?em, a gra sie wy?acza

Mapy na 1.32

Polecam nie pobiera? map na 1.32 do patcha 1.00 do 1.32
Nawet 1.32? Tak.. ATS czyli Patch 1.32 ma w sobie takie co? ?e jak wgrywam mape ( na bank 1.32) wywala mi, oczywi?cie test bez modów
Oczywi?cie nie wiem czy tak macie, by? mo?e macie piraty dlatego jest inaczej

Patch 1.00(1.02)>1.32

Oczywi?cie nie ma patcha, mo?liwo?c zrobienia patcha 1.32 tylko przez patch 1.04 zau?my mam patch 1.02.
Musz? zainstalowa? patcha 1.4 (Niektóre maj? b?edy, co rozbija dalsz? wspó?prace, lecz niekóre patche 1.32, s? jak poprawki 1.04

Mody na 1.00 do 1.02-1.32

Oczywi?cie by dzia?a?y trzeba usun?? linijki
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Mody które nie maj? tych linijek oczywi?cie pójd? na patchach 1.04>1.32

INTERIORY

Interior musi byc przeznaczony na dan? wersj?, niektóre cudem dzia?aj?.
Mia?em wersj? 1.32 i interek volvo dzia?a? bez zarzutu, wgrywam 1.02(Reinstall i patch 1.02) w lusterkach czarne, odbija si? tapicerka xd


Wi?cej b??dów drogowych nie zauwa?y?em:)
To jest taki poradnik CO? O GRZE:)

Kod widoczny tylko dla użytkowników!







Edytowane przez Mateush dnia 14-11-2011 22:54


Aktualny zestaw: [Kliknij na fotografi? - powi?kszy si?
www2.picturepush.com/photo/a/8784670/480/German-Truck-Simulator/gts-00085.png
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 27-04-2024 05:32

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Matador
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 22:54



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Jest to prezentacja my?li i pogl?dów autora ScaniaTruckeRa, nie ogólny pogl?d na gr? i nie wszyscy maj? takie same problemy z gr? jak autor (crash, wywalanie...).
I moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z dzia?em Ogólnie o grze.
Przeniesienie tamatu.






Do góry  
KARAS
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 22:55



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Ca?ego nie czyta?em bo nie mam teraz czasu ale:
Wywalanie zgry/ zacinanie bez modów dodatkowych nie wyst?puje w tej grze. Mo?e wina s??bego kompa.



Do góry  
Mateush
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 22:55



Postów: 94
Pomógł: 1
Wiek: 26
Dołączył: 28.08.11

Sorry ?e tam jest ScaniaTrucker bo taki mam nick na innym forum, juz poprawilem Smile






Aktualny zestaw: [Kliknij na fotografi? - powi?kszy si?
www2.picturepush.com/photo/a/8784670/480/German-Truck-Simulator/gts-00085.png
Do góry  
Matador
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 23:01



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

KARAS ma racj?... Je?li gram bez modów, nie mam problemu a gra dzia?a poprawnie.






Do góry  
Mateush
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 23:25



Postów: 94
Pomógł: 1
Wiek: 26
Dołączył: 28.08.11

Matador, z org naczepami je?dzisz? Nie lepiej wziac cos z Downloadu ? xd






Aktualny zestaw: [Kliknij na fotografi? - powi?kszy si?
www2.picturepush.com/photo/a/8784670/480/German-Truck-Simulator/gts-00085.png
Do góry  
Matador
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 14-11-2011 23:49



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Zrozumia?e? mnie ?le Mateush, je?d?? z modami, ale je?li nie to gra dzia?a OK. Ale ty piszesz, ?e gra wywala tak?e bez modów. Wi?c nie jest prawd? to co piszesz w ogólno?ci.






Do góry  
Mateush
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-11-2011 00:04



Postów: 94
Pomógł: 1
Wiek: 26
Dołączył: 28.08.11

Matador gra mo?e wywala? przez ?le wgrany PATCH, np. ja jak instalowalem 1.02 do 1.32 (Przez 1.04) to raz mi nie wyszlo i wywalala gra, jak chcialem zaczynac gre to nawet nie bylo austrii na mapce poczatkowej (Przy starcie gry)..
Wi?c musia?em zainstalowac wszystko od nowa ;/






Aktualny zestaw: [Kliknij na fotografi? - powi?kszy si?
www2.picturepush.com/photo/a/8784670/480/German-Truck-Simulator/gts-00085.png
Do góry  
elektryk572
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-11-2011 02:13



Postów: 130
Pomógł: 11
Wiek: 28
Skąd: St?porków
Dołączył: 22.05.10

Mateush napisa?/a:

Niektóre drogi..

Na patchu 1.02 oraz 1.32 PL ATS zauwa?ylem i? gdy wje?d?am do "KILONI"p?aczmiasto na samej górze) wywala mnie z gry.
Podobna sytuacja jest w mie?cie: NORYMBERGIA(Czy jako? tak)

Jest to spowodowane b??dami przy exporcie naczep jakie masz w mod. Przy oryginalnych naczepach i tych poprawnie wyexportowanych b??d nie wyst?puje.

Mateush napisa?/a:
S?ówko o ,,AI"
Moim zdaniem nie powinno sie stosowac modów na dodatkowe AI
Nie raz mi si? zdarzy?o ?e jade sobie, a tam korek jak ...
bo jeden samochód sie zatrzyma? i bo przeszkadza mu drugi, tak sie tworzy korek

Czy masz mod na dodatkowe AI czy nie, tworz? si? takie same korki. Mody tego typu zwi?kszaj? tylko ró?norodno?? pojazdów na drodze, nie ich zag?szczenie.

Mateush napisa?/a:
Salon Samochodowy(DUZY)
Nie wiem czy tylko mi, ale niekiedy jak wchodze do salonu, gra si? zacina i amen.. CRASH..

Dzieje si? tak tylko je?li ci??arówka, która jest w danym salonie zawiera b??d... W przypadku oryginalnych na pewno to si? nie dzieje, wi?kszo?? modów równie? dzia?a poprawnie.

Mateush napisa?/a:
Trucki w salonach (MA?YCH)

Jad?c z daleka(Nie patrze na flagi) widz? sobie np pojazdy w ma?ym salonie(s? to 4 pojazdy(Klasa B i C)
Np Scania i Volvo, na flagach jest np MAN i Iveco, wchodze do salonu .. Mercedes i Scania

To mo?e by? co najwy?ej wina ?le zrobionego modu na realne marki w salonach...

Mateush napisa?/a:
LOG :

Nie wiem czy te? tak macie ale ja mam, robie trucka, wrzucam do "MOD"
Odpalam gre, dochodzi do 70% ?adownania .. crash ..
Wchodz? w log.. a tam nie ma loga, tzn jest który kieeedy? zrobi?em, a gra sie wy?acza

Dana ci??arówka zawiera b??d i tyle... log generuje si? za ka?dym razem, niemo?liwe aby pozosta? np. ten z poprzedniego uruchomienia gry.

Mateush napisa?/a:
Mapy na 1.32

Polecam nie pobiera? map na 1.32 do patcha 1.00 do 1.32
Nawet 1.32? Tak.. ATS czyli Patch 1.32 ma w sobie takie co? ?e jak wgrywam mape ( na bank 1.32) wywala mi, oczywi?cie test bez modów
Oczywi?cie nie wiem czy tak macie, by? mo?e macie piraty dlatego jest inaczej

Nie spotka?em si? jeszcze z tym ?eby mapa dedykowana do 1.32 nie dzia?a?a z t? wersj?. Co najwy?ej nale?y zacz?? now? gr?.

Mateush napisa?/a:
Patch 1.00(1.02)>1.32

Oczywi?cie nie ma patcha, mo?liwo?c zrobienia patcha 1.32 tylko przez patch 1.04 zau?my mam patch 1.02.
Musz? zainstalowa? patcha 1.4 (Niektóre maj? b?edy, co rozbija dalsz? wspó?prace, lecz niekóre patche 1.32, s? jak poprawki 1.04

Je?li masz orygina? zainstalowany na podstawowej partycji to z patchowaniem nigdy nie ma problemu...

Mateush napisa?/a:
INTERIORY

Interior musi byc przeznaczony na dan? wersj?, niektóre cudem dzia?aj?.
Mia?em wersj? 1.32 i interek volvo dzia?a? bez zarzutu, wgrywam 1.02(Reinstall i patch 1.02) w lusterkach czarne, odbija si? tapicerka xd

Je?li modyfikacja zmienia tylko tekstury to dzia?a na ka?dej wersji. Je?li edytuje równie? model to wystarczy zmieni? dwa s?owo (left na close, right na far) w tre?ci pliku .mat od danego lusterka i zadzia?aj? one na nowszych wersjach...

Jak wida? w wi?kszo?ci przypadków wystarczy 5 minut roboty i te "b??dy" o których piszesz znikaj?...






www4.picturepush.com/photo/a/4909147/220/Audi-S4-Avant-3.2-Quattro/sygna.jpg
Do góry  
KARAS
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-11-2011 02:31



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

Teraz przeczyta?em ca?o?? wg mnie jest to ?mieszne co napisa?e?, zgadzam si? w 100% z elektryk572. Jak mapa robiona pod wersje 1,32 mo?e na niej nie dzia?a?? Wywal mody to gra b?dzie dzia?a?a prawid?owo. Na starcie by?y ma?e b??dy ale w porównaniu z tym, ?e ta gra kosztowa?a 50z? to s? dopuszczalne. Autorzy starali si? je naprawi? wydaj?c patchy. Gra?e? w gr? np. TDU, TDU2? Ta gra kosztuje ok 100z? a pocz?tkowo co? ko?o 200z? a b??dów jest bardzo du?o i nie zosta?y nadal za?atane. Kolejny przyk?ad to np gra Mafia 2 gra kosztuje tyle samo co tdu a autorzy wydaj?c kolejne misje ka?? p?aci? za nie 10$, autorzy gts-a wydaj? kolejne misje czyli chodzi mi tu o dodatek ATS za darmo. A piractwa i tak jest badzo du?o.



Do góry  
Valium
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 15-11-2011 02:35



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Ja mam taki problem na starym jak i nowym kompie.
Jak na starym zainstalowa?em patch 1.32, rozbudowa?em firm?, to przy wje?dzie do niektórych miast mnie wywala?o, np w Monachium, a cienie w Austrii by?y jakie? inne.

Teraz mam patcha 1.04 gram na mapie Reisnolrda, by?o wszystko w porz?dku, ale teraz problem równie? si? pojawia, bo nie mog? wjecha? do Linz ( ale to b??d mapy ), Oldsburga i Szczecina, a kiedy? wje?d?a?em.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u