hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
29 Kwietnia 2024 - 20:00

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
GTS Big Map by Mario 8.2 do wersji 1.32
deskiziao
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 21-05-2011 23:09



Postów: 2
Dołączył: 12.05.11

google traduction russian to polish xd

Mapa Mario 8.2 GTS 1,32, ATS
[SPOILER] zaktualizowana wersja mapy do wersji 8.2, GTS 1,32 lub ATS. UWAGA! W wersji GTS 1,00, 1,04 i 1,09 mapa nie b?dzie dzia?a?!

Dodano w wersji 8.2:

- Wszystkie mapy zostan? dodane do lokalizacji hotelu. Nie trzeba ju? szuka? ich.
- Nowa gra zaczyna si? standard ci??arówka - do C-klasy
- Ceny samochodów ci??arowych powróci? do "default".
- Czas dostawy jest ograniczony. Pospiesz si?!
- Dodano brakuj?ce gara? w mie?cie Toulouse.
- W Neapolu zosta? dodany do nowego miasta na Wezuwiusz i blisko Catania - Etna.
- Zmniejszenie ruchu na drogach w Afryce.
- Kolor morza zmienia si? z jasnego do ciemnego b??kitu.

Aby nebylo problemy z kart? POLECANE:

- Aby zagra? w OpenGL, pustego folderu "mod" i j?zyka bu?garskiego. Ka?dy inny tryb korzystania na w?asne ryzyko, a b??dy s? z nimi powi?zane.
- Do u?ywania otwartego grobu, ?adowanie gry trafi do dwóch i pó? minuty. Jak d?ugo b?dzie zale?e? od mocy komputera.
- Czas trwania snu pocz?tkowo niewielkie. Poprzez otwarcie nowych poziomów i coraz wi?cej firm, sen trwa i osi?gnie co najmniej 1 minuty i 20 sekund. W tym czasie, gra mo?e przesta? odpowiada? (a czasem nawet nie wydaje si? spe?nia?) Poczekaj chwil?.
- Aby zapobiec awarii (zdarza si?) nie wi?cej ochrony - na przyk?ad, po zatankowaniu, przed pój?ciem do ?ó?ka, przed wyjazdem lub po otrzymaniu towaru.

Moda i zmian zawartych w mojej karty kredytowej:

- Tryb pr?dko?ci i mocy
- Real Emblem Truck
- Pojazdy staj? si? bardziej stabilne i skuteczne hamulce
- Real logo na stacjach benzynowych
- Realistyczne Flagi
- Mocne, bia?a mg?a
- Long Time
- Zmieniono niebo - to jest gwiazdy i ksi??yc, noc, mg?a rano, po po?udniu realistyczne chmury, pi?kne wschody i zachody s?o?ca
- BG Lang Pack

Nie ma potrzeby, aby rozpocz?? now? gr?. Ochrona z wersji 8.1 staje si? nieaktualny, ale nie starszych. Rozpocznij now? gr?, je?li chcesz poczu? si? jak zmiany w gospodarce.
Polecamy przynajmniej na pocz?tku, aby rozpocz?? z pustym tryb folder, aby unikn?? degradacji. Powodzenia na drodze!

Tutaj by? link

DOWNLOAD: Kod widoczny tylko dla użytkowników!
MIRROR: Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Sorry, yo hablo espanol solamente, si hay alguien que hable espanol le agradeceria que me mande un MENSAJE PRIVADO ya que no entiendo nada aqui, y es un muy buen foro. saludos. Enjoy it. Im, Chilean user :D


PW od Moderatora:
1.Linki do plików umieszczamy w tagu [code] 2.Zakaz reklamowania stron konkurencyjnych. 3.Rozumiem, ?e jeste? z Hiszpanii, dlatego celowo nie daje warna. Za pomoc? Google Translatora prosz? przeczytaj zasady tego forum - Regulamin. - Matador dnia 21.05.11 - 23:41



Edytowane przez Matador dnia 21-05-2011 23:37
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 29-04-2024 20:00

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
amiga
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2011 05:18



Postów: 7
Dołączył: 26.01.11

Poprawione nazwy miast :

DOWNLOAD:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

rozpakowa? i wrzuci? do GTS_1.32_8.2.scs\def (otworzy? winrarem)

Zdj?cie na potwierdzenie :

http://imageshack...92331.jpg/






Edytowane przez amiga dnia 24-05-2011 00:11
Do góry  
adi98
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2011 13:51



Postów: 123
Wiek: 26
Skąd: Katowice
Dołączył: 26.01.10

u mnie nie dzia?a mod @amiga Sad



Do góry  
amiga
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 22-05-2011 14:24



Postów: 7
Dołączył: 26.01.11

dzia?a na wersji 1.32



Do góry  
gerard22
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 23-05-2011 17:48



Postów: 72
Wiek: 35
Skąd: Gorlice
Dołączył: 17.05.11

Pisze jak byk ?e dzia?a na 1.32.Ale nie dzia?aj? mi miasta dalej jest po rosyjsku.

Wiadomo?? doklejona (dnia 23-05-2011 11:52)
Nie dzia?aj? mi miasta robi? wszystko wed?ug instrukcji.






Edytowane przez gerard22 dnia 23-05-2011 17:52
Do góry  
Mephic
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 23-05-2011 18:55



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Prawda, nazwy miast skiepszczone i co? nie chodzi



Do góry  
deskiziao
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-05-2011 00:22



Postów: 2
Dołączył: 12.05.11

My game crash in bucarest and tunisia Sad



Do góry  
Mephic
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 03-06-2011 03:41



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Witam

Dodaj? link do spolszczonych przeze mnie nazw miast - tym razem s? one dok?adne, na pewno dzia?aj? i zgadzaj? si? z map? ?wiata :)

Instrukcja instalacji:

Do zainstalowania potrzebujemy:

GTS w wersji 1.32 (ATS)
Mapy GTS Big Map by Mario 8.2
Programu Win Rar

----------

1) W??czamy program Win Rar
2) Za jego pomoc? otwieramy plik .scs z map?
3) Wchodzimy do katalogu def
4) ?ci?gamy folder city z poni?szego linka i wypakowujemy go na pulpit (równie? za pomoc? winrar)
5) Przeci?gamy z pulpitu folder city do katalogu def mapy otwartego w WinRar
6) Ustawiamy opcj? "bez kompresji"
7) Cieszymy si? w pe?ni spolszczonymi nazwami miast

----------

W najbli?szym czasie reuploaduj? map? z posk?adanym przeze mnie Ultimate Modpack. Znajdzie si? w nim wiele przydatnych modów dzi?ki którym gra jest ?adniejsza, bardziej realistyczna i przede wszystkim ciekawsza. Ale na to musicie zaczeka? poniewa? paczka ??cznie z map? b?dzie wa?y? naprawd? du?o.

Link do downloadu pliku city: Kod widoczny tylko dla użytkowników!

--------

UWAGA: Je?li kto? chce skopiowa? powy?sze nazwy na inne forum, prosz? o kontakt i pro?b? o zgod?. Wola?bym, ?eby plik nie trafi? gdzie popadnie, je?li nikt o to nie zapyta. Prosz? uszanowa? moj? prac?, bo troch? czasu to zaj??o.

A je?li ju? nie mo?ecie si? skontaktowa?, to prosz? przynajmniej doda? do opisu folderu "credits: by Mephic"

dzi?kuj? :)

Wiadomo?? doklejona (dnia 02-06-2011 22:03)
Update: jeszcze co? jest nie tak z Europa bo autor mapy troch? z?e pooznaczal pliki - dojade tam to poprawie

Wiadomo?? doklejona (dnia 03-06-2011 21:28)
Witam - kolejna poprawka do nazw miast:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Z b??dnych nazw Francja i Szwajcaria zrobione, mog? ci?gle pojawia? si? b??dy ale wynikaj? one z tego, ?e mapa ma ?le pooznaczane pliki w notatniku (nazwy miast) st?d rozbie?no?ci, a ja robi? tak ?eby by?o zgodnie ze znakami rzeczywistymi w grze. Dlatego dzi? siedzia?em nie tylko z map? w grze ale i z atlasem Europy ;)

Mam nadziej?, ?e b??dów b?dzie ma?o, jak zje?d?? kiedy? ca?y ten obszar to na pewno poprawi? wszystkie pozostale b??dy.

Pozdrawiam






Edytowane przez Mephic dnia 04-06-2011 03:28
Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u