hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
02 Maja 2024 - 15:27

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
ATS1.31/GTS1.32 merlinitamapedit 4.0 i update 4.2 i 5.0
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 19:34



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mod nie pozyska?em z ?adnego Polskiego forum. Plik wstawiam tylko dla strony germantrucksimulator.pl.

Uwaga: Dzia?a wy??cznie w wersji 1.32 zaleca si? gr? na niemieckiej wersji gry (cho? mo?na spróbowa? zmian? j?zyka w grze na niemiecki). Ja testowa?em na niemieckiej wersji.

Opis - t?umaczenie z w?oskiego - translator Google (my?l?, ?e w miar? zrozumia?e)

- Du?a mapa Europy 1.32_10.0 Mario przerobione.
- 183 pojazdy zbudowane w grze, masz wybór zamiast 21 standardowych Granda
- Wszystkie znaki poprawione i wykonane tak rzeczywistych, na przyk?ad zielone znaki drogowe we W?oszech, w Europie drogi i / lub stanu niektórych znaków.
- Ci??arówka oferowane mail graficznie opracowana ze szczególnym tecnice w j?zyku w?oskim
- Ka?da ci??arówka ma swój w?asny charakter, wygl?d, prze?o?e?, moc silnika, i tak dalej
- Poprawa ruchu AI z wielu specjalnych pojazdów, tarile, itp. BDF.
- Tryb ekonomiczny przerobione, ciche policja, mandaty czyta?, zrelaksowany dostawa, ta?sze ADR licencje, itp. chce spa? podczas biegu. itd..
- Firmy i logistyka realne
- 120 Trailer i oko?o 140 ró?nych rodzajów codziennie transportu zawarte
- 63 wewn?trzne wej?ciowe
- Opencareermod napisany dla tej mapie i mog? by? instalowane oddzielnie
- Prze?o?enie by? ?adnej zmiany w pr?dko?ci 5,7,8,9,10,12,14 i 16 umieszczony w grze
- Zrobi?em model zintegrowanego transportu ci??kiego w grze, transporty, które maj? pierwszy x imi? lub xx s? ci??kie i wymagaj? pot??nych ci??arówek, CA. 450cv dla osób z X, ca.550cv dla osób z dwóch xx.
- Warto?? momentu obrotowego pull dostosowane do rzeczywistego kw
- Powierzchnia u?ytkowa Mod latem
- Powierzchnia u?ytkowa Mod w zimie

Propozycje:
- Czas ?adowania i spa? do?? wysoki dla 1-6 minut w zale?no?ci od twojego procesora, wi?c nie niepotrzebnie naci?nij dziesi?? przycisków, troch? poczeka?, a nast?pnie za?adowa? gr?.
- Przed wizyt? w TruckStore (salonie) zawsze zapisa? gr?, ci??arówka sklep zu?ywa wiele zasobów i mo?e provocarae memerror silnika w NIK
- Je?li gra b?dzie cz?sto zawiesza bez wyra?nego powodu, spróbuj ró?nych Mod AI
- Je?li zaczniesz z CMO i otrzymuj? ?adunek x lub xx za?adowaniu lub porzucone obci??enie nie b?dzie go transportowa? go z TIR wyj?cia, kr?cimy si? z 450cv
- Aby znale?? wszystkie ci??arówki, które odwiedzaj? wszed?em do miasta Helsinki, Hanowerze, Monte Carlo, Sztokholmie, Sarajewie, P?owdiw, Olsztynie, Rzymie, Mi?sku, Budapeszcie, Maladze, Madrycie, Londynie, Lyonie, Bordeaux, Berlinie, Belgradzie, Athen , Algier i Moskwie.

Instalacja:
- Najpierw trzeba usun?? wszystkie pliki z folderu mod
- Zainstaluj zawarto?? samorozpakowuj?cego si? pliku w folderze mod
- Rozpocz?cie nowej gry
- Kto chce wykorzysta? opencareer mod umie?ci? go w folderze mod
- Kto chce umie?ci? swoje ci??arówki umie?ci? cztery z. przed nazw? pliku (np. zzzzscania.scs)
- Graj w skrzyni biegów OpenGL i obs?ugi ze wska?nikami
- W??cz tylko ATS1.31/GTS1.32

Sprz?t:
- 10 GB Dysk Przestrze? zu
- Procesor 2.5GHZ, 4GB RAM, zalecane 2 GB pami?ci VRAM, 512 MB VRAM-1024MB z LOW na Mod
Testowane na AMD Phenom II 965BE, Ram 16GB, ATI HD5870 2GB pami?ci RAM, 2 dyski we wrze?niu do Raid0stripe szczegó?ów @ 1680x1050 maksymalne, AA16.

Kredyty:
Nie mog? wymieni? wszystkich, bo pracowa?, edytowa?, napisane i przepisane kilka mod, dzi?kuj? wyznaczy? kogo?, a drugi w ciszy: dzi?ki: Mario, Mr_Zer, Lkwaner, Ventures, sheryO, OLS, Kamaz, Igor, Lonestranger, Paffalek, Czak , Wombat, Roadhunter i wiele wiele innych.
Specjalne podzi?kowania dla Mario, który zawsze daje mi po jego fantastycznym aktualizacje map do Zelia za prac? ze mn? i do Freeway__ za pomoc w ZM.


Uwaga: mo?esz sobie wrzuci? te mody które da? Mephic do GTS Big Map 9.3 + ogromny modpack w tym g?ównie AI Vehicles pack Rush Hour 1.2 (jak tak zrobi?em) ale trzeba uwa?a? aby nie pozamienia? modów z poszczególnych map!!!

Sposób instalacji:

Uruchamiamy plik exe i wypakowujemy wszystko do folderu mod, a mod na otwart? karier? dodajemy osobno do folderu mod.

Autorzy:
Have Fun
Greez
merlinita
oraz Ci którzy s? wymienieni w opisie.

Uwaga - do??czam te? link na mod zima, ale nie wiem jak on dzia?a bo nie testowa?em mapy z tym modem.

www.resizer.pl/pliki/2143.jpg
www.resizer.pl/pliki/2144.jpg
www.resizer.pl/pliki/2145.jpg
www.resizer.pl/pliki/2146.jpg
www.resizer.pl/pliki/2147.jpg
www.resizer.pl/pliki/2148.jpg
www.resizer.pl/pliki/2149.jpg
www.resizer.pl/pliki/2150.jpg

Mapa:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Update 4.2 - merlinita wyda? poprawk?, która wprowadza zmiany. Poni?ej cytat z translatora (niestety nie znam w?oskiego). Poniewa? update 4.1 zosta? usuni?ty przez autora ja te? go usun??em.

Uwaga - wg autora mapy wystarczy do wersji mapy 4.0 doda? update 4.2 i mo?na kontynuowa? rozpocz?ta karier? na wcze?niejszych zapisach gry.

Aktualizacja 4.2-sko?czy?em, ca?kowicie zast?puje 4.1 update które mo?na usun??, ale tak?e usunie dl mainpost nen.Aktualizacja wprowadza wiele zmian w modelu, jak równie? pewne korekty na mapie 9 ci??arówek dodatkowych, jakie mo?na kupi? w Wenecji. i wiele zmieni?o si? w innych znakach drogowych i plon znak + prawdopodobny


Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Dodatek poprawiaj?cy tekstury dróg czy krajobrazu - Uwaga - dodatek tylko dla tych co do tej pory nie mieli problemu z wydajno?ci? w czasie gry na tej mapie.
- Zrobi?em wi?cej w opakowaniu wysokiej jakosci tekstur na tej mapie, która poprawia struktur? dróg, woda, góry, ??ki i tak dalej. i zalecane jedynie dla tych, którzy wcze?niej nie mia? problemów z wydajno?ci? mapie. O tym przes?ane trzy ró?ne w?a?cicielom serwerów.


Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Mod na otwart? karier? -

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Mod na otwart? karier? - zaczynasz z bardzo du?? gotówk?

w wi?cej ni? ja dla niecierpliwych i niedzielnych graczy bogaty i pi?kny OCM który pozwala na rozpocz?cie z klasy samochodów ci??arowych oraz 50 mln euro w kieszeni


Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Mod zima:

Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Update 5.0 (link doda? kalina999)
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

oraz alternatywny link do mapy:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

[b]Alternatyne linki do mapy w wersji 5.0 - mapa podzielona na 7 cz??ci i wrzucona na inny serwer.

Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Inne dodatki do wersji 5.0
Hightexturepack - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Wintermod - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Summermod - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
AI Mods: Low Medium Winter Traffic- Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Open Career Mods: Normal Ricco - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Hard Economy Simulator - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
More Drivers se i driver non bastano - Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Luci Xenon - Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Dodaje, ?e mapy nie testowa?em, podobnie jak dodatków. Poniewa? na forum dodano link do najnowszej wersji mapy zdecydowa?em si? doda? linki do wszystkich dodatków jakie by?y dodane przy wstawce na zagranicznym forum.






Edytowane przez Old Ted dnia 25-03-2012 19:14
Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 02-05-2024 15:27

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
XxTrakerXx
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 21:18



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

op?aca si? pobiera? ? Smile



Do góry  
Old Ted
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 21:34



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Zale?y wy??cznie od CiebieSmile Jest to poprawiona wersja mapy na której by?a wzorowana wstawka Mephica tj. GTS Big Map 9.3. Mapa wg autora nie ma ju? b??dów wyst?puj?cych w pierwszej wersji i jest powi?kszona o drogi i miasta w Rosji. Ma chyba najwi?cej dróg jednopasmowych ze wszystkich map (w ka?dym razie na tych, na których do tej pory gra?em)Smile



Do góry  
XxTrakerXx
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 21:38



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

hmm wygl?da Ciekawie Smile chyba pobior? bo w mapie RKE jest zbyt ma?o miast Smile



Do góry  
chill
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 11-02-2012 23:43



Postów: 269
Pomógł: 6
Wiek: 28
Skąd: Tam gdzie psy szczekaj? ty?kami
Dołączył: 01.09.11

Mapa sie super prezentuje i ma a? 1 369.38 MB OMG teraz w?a?nie mi sie ?ci?ga mo?e zrobie par? SS jak mi sie ?ci?gnie papa






93% userów przychodzi na forum po dodatki, je?li nale?ysz do tych 7% wklej to do sygnatury!

Jestem w po?owie Holendrem wi?c prosze nie krytykowa? mojej ortografi, bo sie staram jak najlepiej po polsku pisa?.
Do góry  
XxTrakerXx
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 00:11



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

ja ju? pobra?em :)

Wiadomo?? doklejona (dnia 11-02-2012 18:27)
powie kto? jak skasowa? dodane ai ??






Edytowane przez XxTrakerXx dnia 12-02-2012 00:27
Do góry  
sewi123
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 14:53



Postów: 685
Pomógł: 16
Dołączył: 12.02.11

Dosy? ciekawa ta mapka.Zastanawiam si? nad jej pobraniem,ale chyba na moim sprz?cie nie pojdzie.Pobiore j? na laptopie jak ju? Wink Bo z tego co widze to mapka godna uwagi Wink







www3.picturepush.com/photo/a/12801176/oimg/Actros-MP2/modyfikowanyziomek.jpg
Do góry  
XxTrakerXx
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 17:20



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

I co wie kto? co z dodatkowych ai zrobi? bo chce mie? standardowe te co w oryginalnej mapce



Do góry  
Old Ted
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 18:52



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Je?eli ?ci?ga?e? i nie usun??e? z kompa mapy GTS Big Map 9.3 + ogromny modpack lub Reiskorn 1.11 Special Edition by Mephic to po rozpakowaniu (mo?esz w dowolnym folderze) masz plik scs AI Vehicles pack Rush Hour 1.2. Je?eli nie ma przed nazw? (ale chyba s?) paru liter "zzzzz" to je dodaj. Ten plik co prawda zwi?ksza ruch AI i wyst?puj? w nim autobusy, ale zamienia ruch AI ze starych trucków i ameryka?skich itp. jakie s? na normalne truckiSmile



Do góry  
XxTrakerXx
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:03



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

czyli z mapy reiskorn 1.11 skopiowa? plik AI Vehicles pack Rush Hour 1.2 i wklei? do folderu mod ??



Do góry  
Old Ted
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:08



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Tak - ja tak zrobi?em i AI si? zmieni?o na normalne (no plus te autobusy)Smile



Do góry  
piolom
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:36



Postów: 1
Skąd: Lublin
Dołączył: 16.08.10

Co daje mod na otwart? karier?? Jak to rozumie?? Mo?na wczyta? swoje poprzednie zapisane gry?



Do góry  
Old Ted
#13 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:40



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Je?eli zaczynasz gr? z modem na otwart? karier? masz odblokowane od razu wszystkie firmy i ?adunki. Ja tak zacz??em. Jak ju? zacz??e? gr? na tej mapie bez tego modu to nie wiem jak zachowa si? gra gdy dodasz ten mod i wczytasz poprzedni zapis.



Do góry  
XxTrakerXx
#14 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:41



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

Ale to bd normalne samochody ?



Do góry  
Old Ted
#15 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:51



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Tak jak pisa?em - dodaj ten plik do folderu mod i sam zobaczyszSmile



Do góry  
XxTrakerXx
#16 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 19:57



Postów: 65
Dołączył: 07.05.11

Bo je?d?? te ci??arówki w ai a ja chce standardowe te co na mapie normalnej Grin



Do góry  
alek95
#17 Drukuj posta   
Dodany dnia 12-02-2012 23:52



Postów: 25
Dołączył: 18.01.12

Spróbowa?em modu na zim?, niestety mnie on nie dzia?a Sad Ale mapka fajna objecha?em nowe tereny bez modu na zim? i s? super polecam.



Do góry  
bandzjor
#18 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-02-2012 16:00



Postów: 3
Dołączył: 20.03.11

Dzia?a na polskiej wersji super mapka polecam



Do góry  
Kamil_zygmunt23
#19 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-02-2012 21:59



Postów: 16
Dołączył: 28.10.10

Panowie mi nie dzia?aSad
Jak w??cze i bior? nowa gra i mi wychodzi z gry:/
Nie wiem co sie dzieje

pomocy






Edytowane przez Kamil_zygmunt23 dnia 13-02-2012 22:02
Do góry  
Old Ted
#20 Drukuj posta   
Dodany dnia 13-02-2012 22:37



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Gra oryginalna czy ?ci?gni?ta z netu? Pusty folder mod?



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u