hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
27 Kwietnia 2024 - 22:37

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Volvo FH by Tomek and D a w e - v.1.0
Matador
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 02:48



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Po rozmowie z wspó?autorem D a w e'm zgodzi? si? on na dodanie tego moda na nasze forum. ?adne inne polskie forum nie ma takiego pozwolenia.


Warunek:
- zakaz uploadu tego moda na inne serwery do pobierania

Prosz? przestrzega? tego warunku!


Ekskluzywny plik strony germantrucksimulator.pl.

------------------------------------------------

Testowa?em na wersji 1.32.

Czy masz inn? wersj?? Daj nam zna?, czy mod dzia?a ;)

Zast?puje: Volvo A

Interior jest oryginalny. Plik SCS lock.

Credit: Tomek and D a w e

www3.picturepush.com/photo/a/6622511/640/Volvo-FH/gts-00202.jpg

www2.picturepush.com/photo/a/6622505/640/Volvo-FH/gts-00201.jpg

Wi?cej zdj?? tutaj: http://germantruc...rowstart=0

Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Mod w tym po?cie nie jest odzyskany z ?adnego Polskiego forum.






Edytowane przez Matador dnia 12-10-2011 02:19


Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 27-04-2024 22:37

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Maciej24
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 02:50



Postów: 83
Pomógł: 7
Wiek: 26
Skąd: BYDGOSZCZ
Dołączył: 18.02.10

?o ?adne Volvo ju? ?ci?gam Wink






Pisze poprawn? polszczyzn? je?eli pope?ni?em b??d to przepraszam. Wink
Wink Pomagam na PW i na forum masz problem mo?esz na pisa?. Wink
Je?eli ci pomog?em zaznacz to ko?em ratunkowym.
"Walk? stworzy?a natura, nienawi?? jest wynalazkiem cz?owieka." Karel Capek
Do góry  
Valium
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 03:14



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

?eby by?o jasne. Mamy zgod? autora na wy??czno??, wi?c je?eli zobaczymy to na innym forum, to si? b?dziemy upomina?.






Edytowane przez Valium dnia 02-10-2011 15:37


Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
KARAS
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 03:28



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

To volvo nie jest ?adne.
Jest pi?kneroftl



Do góry  
GLAM21
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 17:14



Postów: 4
Dołączył: 11.02.11

Rzadko si? widzi tak dopracowane maszyny.
Szacun dla autoraSmile



Do góry  
LUKASOPO
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 02-10-2011 20:12



Postów: 72
Pomógł: 1
Wiek: 42
Skąd: EOP
Dołączył: 16.05.10

Super volvo ?adne.



Do góry  
Bartosz
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-10-2011 22:38



Postów: 319
Pomógł: 13
Wiek: 25
Skąd: S?upie 23-310 Modliborzyce
Dołączył: 07.03.10

Nooo to jest co?
Volvo jest s?ita?ne
Pozdrowienia i Szacun Dla D a w e i dla Tomek(?)Grin


PW od Moderatora:
Nie piszemy slangiem. / Na forum u?ywamy j.polskiego i poprawnej gramatyki. - Michal_Aniol dnia 06.10.11 - 23:15



Edytowane przez Michal_Aniol dnia 06-10-2011 23:16
Do góry  
Old Ted
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 02:16



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Matador - mia?em ju? o to zapyta? wczoraj,ale siad? mi net , wi?c pytam dzisiaj. Dlaczego przez kilka dni te ?liczne Volvo by?o dost?pne dla wszystkich, a teraz tylko dla zas?u?onych? Pytam, bo ja je mia?em z czeskiego forum o którym kiedy? Ci pisa?em (nie jestem tam zarejestrowany a pliki mog? ?ci?ga? bez problemu). Tam jest wystawione bez ?adnych zastrze?e?, chocia? (tego nie wiem) jest mo?e na nim nielegalnie. Mam jednak przy okazji tego, ?e dzia? ten jest dla nielicznych pytanie. Jak to jest z tym pytaniem o zgod? autora o wystawienie na inne fora. Jak prezentowa?em czym je?d?? (MB1860 XC SpaceMAX Tuning) mia?em go w?a?nie z tego forum. Dzie? pó?niej znalaz?em go na innym polskim forum gdzie pomimo za??czonego pliku radme, ?e nie nale?y wstawia? na inne serwery bo to b?dzie z?amanie praw nikt si? tym nie przej?? i na moje pytanie stwierdzili, ?e przy wstawce nic nie pisa?o o zakazie kopiowania. Autor moda Cacper napisa? tylko potem post, ?e jak ju? to trzeba by?o poda? jako link do ?cigania serwer na którym on umie?ci? mod.Tak samo jest w przypadku tego Volvo - nic nie pisze przy wstawce i nie ma ?adnego pliku tekstowego w pliku Rar. Drugi przyk?ad - na niemieckim forum równie? nie jestem zarejestrowany i mog? ?ci?ga? mody czy mapy. Mog? bez problemu ?ci?ga? mapy np. RKE 1.11 dla 1.0 i 1.11 dla wersji 1.32 + patche, mapy Harrego Piela. Co prawda korzystam do t?umaczenia tylko translatora, ale mapy s? dost?pne bez ?adnych zastrze?e?. Na tym forum cz?sto wypowiadaj? si? autorzy map lub ich wspó?twórcy(Reislord, H. Piel czy Kamaz) wi?c s? one tam legalnie. Ja umieszczaj?c map? H. Piel wersja 3.35 nie pyta?em o zgod? na wstawk? tej mapy. Podobnie przypuszczam wi?kszo?? modów na naszym forum jest umieszczana bez pytania o zgod? autora. Wydaje mi si?, ?e jak autor mapy czy innego moda nie wydaje zakazu kopiowania na inne fora to nie musz? pyta? si? o zgod? na wstawienie na forum. Ponadto np. mapy Reislorda czy to Volvo s? zablokowane przed edycj?. W zwi?zku z powy?szym wydaje mi si?, ?e w dziale dla zas?u?onych powinny by? wy??cznie mody prywatne, gdy autor chce je udost?pni? tylko nielicznym. Wówczas rozumiem zakaz kopiowania czy wstawiania do ogólnie dost?pnego DL. Natomiast, je?eli mody s? ogólnie dost?pne do ?ci?gni?cia nawet bez rejestracji na forum to mog?yby by? udost?pniane wszystkim - co o tym s?dzisz Ty czy inni wa?ni z naszego forum?



Do góry  
Matador
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 02:58



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

To, co napisa?em w moim pierwszym po?cie jest prawda i jest to w zgodzie z tym, co chcia? autor D A W E.
Wed?ug mnie nie ma powodu, dlaczego nie powinien by? dost?pny dla wszystkich.
Autor wymaga tylko jeden warunek - mod nie ma by? uploadowany na inne serwery do pobierania i konkretnie i osobi?cie zgodzi? si? na dodanie tego moda na nasze forum. ?adne inne polskie forum nie ma osobiste pozwolenie.
To wszystko za moj? osob?.






Edytowane przez Matador dnia 08-10-2011 03:16


Do góry  
Old Ted
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 04:27



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Ok ja rozumiem to co napisa?e? i to o co chodzi autorowi, cho? dalej nie rozumiem dlaczego najpierw by?o dost?pne dla wszystkich, a teraz jest tylko dla zas?u?onych - by? jaki? powód? Ponadto nadal nie wiem czy musz? pyta? autora o zgod? w przypadkach takich jakie opisa?em w drugiej cz??ci posta. Pytam dlatego, ?e móg?bym wstawi? ewentualnie jakie? mody do DL, ale nie wiem czy mog? bez zgody autora?

Chodzi mi jeszcze o to - teoretycznie (bo nigdy tego nie zamierzam robi?). Te Volvo ?ci?gn??em sobie z zagranicznego forum. Sam jestem zarejestrowany na 5 innych polskich forach. Pomimo, ?e ?ci?gni?ty przeze mnie mod jest na naszym forum z zastrze?eniem wy??czno?ci, ja wstawiam go na inne polskie forum podaj?c link na serwer (w tym przypadku czeski) z którego ja sobie ?ci?gn??em mod, bo nie by?o na tym czeskim forum, ?adnych zakazów. I co teraz? Zostan? zbanowany czy ukarany w inny sposób? Wiem (bo spotykam te same nicki), ?e wielu z nas jest zarejestrowanych na ró?nych forach pod tymi samymi nickami lub zmienionymi. Wiem te?, ?e mimo i? na naszym forum by?a wstawka z zastrze?eniem, ?e nie mo?na by?o jej umieszcza? na innych forach to i tak po nieca?ym miesi?cu znalaz?a si? na innym polskim forum, gdzie skopiowano j? praktycznie w 100% z naszego forum. Mimo, ?e na tamtym forum spotka?em nawet do?? wa?ne osoby z naszego forum to chyba nikt na ten fakt nie zareagowa? lub nasi administratorzy byli bezsilni, gdy? wstawka jest tam do tej pory. Poniewa? sprawa dotyczy wiosny to nie b?d? dawa? stosownego przyk?adu. Z podobnymi zreszt? przypadkami spotka?em si? jeszcze na innych forach i jak ju? kiedy? o tym pisali?my, to takie piractwo jest bezkarne. Zastanawiam si? tylko czy jest sens w ogóle pisa? o tych zakazach skoro i tak niektórzy w ogóle si? z tym nie licz?. Smutne to jest ale prawdziwe.






Edytowane przez Old Ted dnia 08-10-2011 06:08
Do góry  
Matador
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 11:10



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

Old Ted napisa?/a:
...to takie piractwo jest bezkarne. Zastanawiam si? tylko czy jest sens w ogóle pisa? o tych zakazach skoro i tak niektórzy w ogóle si? z tym nie licz?. Smutne to jest ale prawdziwe.


Ca?kowicie zgadzam si? z tob?. jest to naiwna walka z wiatrakami i zale?y od inteligencji i odpowiedzialno?ci administracji, je?li zgadza si? na takie praktyki na swojim forum. Prawda jest taka... nie mo?na unikn?? problemów tego typu, ani nasze forum nie jest wyj?tkiem.

Przyznaj?, nie jest w naszej mocy, aby uzyska? pozwolenie do ka?dego modu, lub informacji na forum, ale konieczne jest przynajmniej próbowa? pozwolenie zdoby?. Je?eli uda nam si?, jeste?my szcz??liwi i chcemy si? pochwali? tym. To jest przypadek tego Volva D A W E'a. Hura, jeste?my jedyne polskie forum, które ma osobiste pozwolenie autora.
Ale nie mo?emy zapobiec kopiowaniu informacji, modów, ale równie? nawet ca?ego postu z naszego forum na inne, konkurencyjne. To zale?y tylko od podej?cia i mo?emy tylko skontaktowa? admina i zaprotestowa?.

Prawd? jest równie?, ?e je?li kto? chce robi? problemów, zawsze znajdzie powód.

Je?li chcesz wstawi? mod na forum, zawsze jest takie ryzyko.

Wiem, to nie jest dok?adna odpowied? na Twoje zapytania, ale nie b?d? ju? tego komentowa?, napisa?em do Ciebie i Shady'ego PW i prosz? kontynuowa? tej sprawy tam.






Edytowane przez Matador dnia 08-10-2011 15:31


Do góry  
Valium
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 14:58



Postów: 453
Pomógł: 17
Wiek: 29
Dołączył: 26.01.10

Ju? cofni?te. Sprawa wyja?niona.






Je?eli Ci pomog?em, naci?nij ko?o ratunkowe.
Do góry  
V a w e
#13 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 22:17



Postów: 149
Pomógł: 2
Skąd: Bydgoszcz[CB] Szubin[CNA]
Dołączył: 17.03.11

Pi?kne to Volvo szuka?em takiego Smile

D a w e dorobi? by? mo?e interka do niego ??






190 post 08-04-2012 21:18
German Truck Simulator
1.32v
Do góry  
Michal_Aniol
#14 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 22:26



Postów: 243
Pomógł: 23
Wiek: 25
Skąd: Che?m
Dołączył: 26.04.11

D A W E nie ma na tym forum. Jest z innego kraju, wi?c wiesz j?zyk



Do góry  
KARAS
#15 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 22:42



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

D A W E jest u nas na forum.



Do góry  
Matador
#16 Drukuj posta   
Dodany dnia 08-10-2011 23:15



Postów: 1355
Pomógł: 34
Wiek: 52
Skąd: Fulnek/Ostrava
Dołączył: 04.02.10

D A W E jest na naszym forum, ale nie robi nic na zamówienie, tylko dla swojej rozrywki. Szkoda Sad






Do góry  
Marcin2602
#17 Drukuj posta   
Dodany dnia 19-10-2011 01:33



Postów: 18
Skąd: Warszawa
Dołączył: 27.12.10

Jest super dzia?a na 1.02



Do góry  
china
#18 Drukuj posta   
Dodany dnia 20-10-2011 23:04



Postów: 74
Dołączył: 27.12.10

to volvo jest nawet nawet ujdzie w t?umie



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u