hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
29 Kwietnia 2024 - 15:46

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
GTS big map by Mario 1.32 8.0(do w. 1.32)
wyborowa
#41 Drukuj posta   
Dodany dnia 24-02-2011 23:49



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Ja dawa?em tamten plik, nazwy by?y zangielszczone i robione na szybko, bo nie mia?em czasu na poprawki. Wiadomo spolszczone nazwy ?adniej wygl?daj? j?zyk



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 29-04-2024 15:46

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
Mephic
#42 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 02:22



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Uda?o mi si? odkry?, ?e czasy dostaw s? za krótkie WY??CZNIE w ci??arówkach klasy C. I nie mam zielonego poj?cia jak to naprawi?. :)

Wiadomo?? doklejona (dnia 24-02-2011 21:15)
Naprawi?em kwesti? czasu dostaw w klasach C, poprawi?em ci??arówk? z któr? zaczynamy (dostajemy klas? C, a nie klas? B), nie mamy 70k na starcie tylko 20 i to w sumie tyle. Zuploaduj? pó?niej razem z modem Ikwanera poprawionym do tej mapy. Nie wiedzie? czemu autor mapy ustawi? ?redni? pr?dko?? klasy C na 400 km/h, zamiast 64 km/h i odpowiednio 0,74 dla klasy B i 0,72 dla klasy A. By? mo?e wynika?o to z faktu, ?e na tej mapie cz??ciej si? ?pi, bo s? d?u?sze trasy, tego nie wiem, ale jak sprawdz? to dam zna?.






Edytowane przez Mephic dnia 25-02-2011 03:15
Do góry  
gmal
#43 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 06:42



Postów: 1
Dołączył: 24.02.11

Mephic, mog?by? do tego wrzuci? jeszcze ten swoj poprawiony Sparky AI vehicles? : ) By?bym bardzo wdzieczny...

No i prosi?bym jeszcze o podpowiedz jakie ciekawe mody mo?na do tego jeszcze podpia? oprocz tego Iwanera na którego rownie? czekam... Dopiero dzisiaj zaliczy?em przesiadke na GTS, tak?e prosze o wyrozumia?o??.

Pozdrawiam.



Do góry  
Mephic
#44 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:02



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Stworzy?em paczk? zawieraj?c? mody kompatybilne i urzeczywistniaj?ce gr? na mapie GTS big map by Mario 1.32 8.0 do w. 1.32. Paczka aktualnie jest uploadowana na serwer, wszystkie mody, które znalaz?y si? w niej s? w wersjach oryginalnych dost?pne na serwisie germantrucksimulator.pl. Ja zmodyfikowa?em tylko kilka kwestii, które uwa?a?em za stosowne i dzi?ki którym gra sta?a si? bardziej realistyczna i po prostu ciekawsza (opis moich zmian przy modach poni?ej). Prosz? administracj? o informacj?, czy zwa?aj?c na fakt, i? mody zosta?y tu ju? udost?pnione, dozwolone jest wrzucenie linka do tej paczki. Nie chc? z?ama? ani regulaminu, ani prawa, niestety nie mam mo?liwo?ci skontaktowania si? ze wszystkimi autorami modów, wi?c je?li pomimo tego, ?e mody s? tu ju? dost?pne i tak naprawd? jest to tylko wydanie poprawki do cz??ci z nich, nie jest dozwolone wrzucenie takiej paczki, prosz? o informacj?.

DOPÓKI ADMINISTRACJA NIE WYRAZI ZGODY NIE MOG? WRZUCI? LINKA - chc?, ?eby wszystko by?o zgodnie z regulaminem.

W jej sk?ad wchodz?:

1) GTS Big Map by Mario 1.32 8.0 (poprawione pr?dko?ci AI na wielu drogach, zmieniony system czasu na dojazdy - ?rednia pr?dko?? to 50 km/h dla trucków klasy C, dla B i A odpowiednio wy?sze, ale wci?? mo?na w miar? bezstresowo zd??y?)
2) Mod na prawdziwe nazwy trucków wykonany przez 50keda wgrany do plików mapy (nie wymaga osobnego pliku)
3) CabinCameraFix by Reinhard (fix umieszczaj?cy naszego kierowc? w bardziej realistycznej pozycji, wreszcie czujemy si? jak w prawdziwym trucku i du?o ?atwiej jest nam oceni? odleg?o?? od pojazdu przed nami)
4) Mod prawdziwych firm zrobiony przez Ikwanera i dopasowany do mapy tak, aby nie by?o problemu z przegl?daniem mapki na laptopie. Wywalone loga z menu i inne rzeczy, które mog?y powodowa?, ?e gra chodzi wolniej, a nie by?y potrzebne. Najwa?niejsze co jest, to fakt, ?e na mapie s? prawdziwe firmy, s? te? prawdziwe naczepy. W mailach, które do nas przychodz? pojawia si? np. nazwa Transinet, ale logo TNT wi?c wiadomo od kogo mail jest. Spróbuj? to jeszcze poprawi?, ?eby by?a nazwa firmy równie? w tre?ci maila, ale to w pó?niejszym czasie, bo nie jest to w?a?ciwie potrzebne
5) Sparky A.I. Vehicles po??czone z modem na prawdziwe nazwy trucków. Mod daje nam du?? ilo?? nowych pojazdów AI i zwi?ksza ruch na drogach. Mod zosta? przerobiony tak, ?eby w truckach (gdy patrzymy na nie z zewn?trz) kierownica by?a po w?a?ciwej, polskiej, lewej stronie Smile Modele z modu zrobionego przez 50keda.
6) Sparky Company Cargoes (mod przyporz?dkowuj?cy towary do w?a?ciwych firm, teraz nie b?dziemy wozi? pomidorów dla Media Markt itd., cho? nie do ko?ca jestem pewien czy dzia?a tak jak powinien, powinni?my równie? cz??ciej dostawa? zlecenia specjalne.)
7) Sparky Real Stations and Hotels - mod zmienia stacje benzynowe i hotele na prawdziwe (nie wszystkie, np. w Rosji autor mapy Mario, u?y? modeli z Post USSR Mod, wi?c zmieniaj? si? g?ównie te europejskie)
8) Sparky Truck Handling - wi?kszy realizm prowadzenia trucka
9) UKTS Dynamics 1.2 i UKTS Trailer Mass - dodaje mas? trucków i mas? naczep, dzi?ki temu niektóre ?adunki ci?gnie si? trudniej, niektóre ?atwiej, mniej rzuca na zakr?tach, cho? jak przegniemy z pr?dko?ci?, to tak jak w rzeczywisto?ci wyl?dujemy w polu
10) OLS Steering Wheel logos - loga na kierownicach, perfekcyjnie wykonane, obracaj? si? itd.



Do góry  
Damian
#45 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:12



Postów: 3
Dołączył: 11.02.10

czemu jak w??cze gre to mnie wywala chwile po wczytaniu ??
prubowa?em now? kariere i tez tak sie dzieje Sad
prosz? o pomoc



Do góry  
Mephic
#46 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:13



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Damian, jak? masz wersj? gry? Pami?taj, ?e mapa dzia?a wy??cznie na wersji 1.32 (GTS - ATS). Druga kwestia to mody - mo?e masz zainstalowane jakie? inne, które si? z map? gryz??



Do góry  
Damian
#47 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:16



Postów: 3
Dołączył: 11.02.10

nie mam ani 1 modu i mam wersje 1.32

Wiadomo?? doklejona (dnia 25-02-2011 13:18)
jeszcze jak uruchomie gr? to mam wszytsko troch? rozmazane, nie du?o ale wida? ?e jest inaczej






Edytowane przez Damian dnia 25-02-2011 19:18
Do góry  
Mephic
#48 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:29



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

Nie kombinowales nic z ustawieniami grafiki na ekranie startowym?



Do góry  
Damian
#49 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:34



Postów: 3
Dołączył: 11.02.10

kompletnie nic



Do góry  
Mephic
#50 Drukuj posta   
Dodany dnia 25-02-2011 19:35



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

A bez mapy si? tak nie dzieje? Masz Polska wersje j?zykowa gry?

Wiadomo?? doklejona (dnia 27-02-2011 19:54)
Straci?em mo?liwo?? spania w 2 tygodniu. Wjecha?em do Wiednia, próbowa?em si? przespa? w bazie, ale ekran zrobi? si? czarny i nie ma odliczania i tak przeczeka?em 2 minuty i nic dalej si? nie dzieje. Próbowa?em na stacji pod Wiedniem - to samo.






Edytowane przez Mephic dnia 28-02-2011 01:54
Do góry  
brother31
#51 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 01:55



Postów: 5
Dołączył: 19.02.11

Ta mapa jest po prostu ?wietna!! Grin Polecam serdecznie i powiem, ?e dzia?a z modem zimowym bez przyczep. Nie przejecha?em jeszcze ca?ej mapy wi?c nie powiem czy wsz?dzie le?y ?nieg ale w WB i cz??ci Europy ?rodkowej na pewno cool

PS Te? mia?em problem ze spaniem na pocz?tku i to ju? przy pierwszej okazji do przekimania. Ale poczeka?em z 3 minuty i si? ruszy?.






Edytowane przez brother31 dnia 05-03-2011 04:17


Nie wszytko jest idealne. Niektóre rzeczy trzeba po prostu dopracowa?...
Do góry  
Mephic
#52 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-03-2011 02:11



Postów: 375
Pomógł: 6
Dołączył: 24.01.11

A ja rozwi?za?em problem, gryz? mi si? sparky company cargoes



Do góry  
luki68
#53 Drukuj posta   
Dodany dnia 16-03-2011 18:27



Postów: 1
Dołączył: 16.01.11

ja nie mam pojecia jak dodac te nowe nazy miast jak by kros mogl jeszcze raz to szczegolowo wytlumaczyc



Do góry  
bury
#54 Drukuj posta   
Dodany dnia 29-08-2011 21:38



Postów: 19
Dołączył: 29.08.11

a mozna pozbyc sie jakos tego bujania truckiem?? bo leki luk a on jak na lodzie leci



Do góry  
przemo2002p
#55 Drukuj posta   
Dodany dnia 24-10-2011 20:21



Postów: 8
Dołączył: 24.10.11

Spoko





Do góry  
Truckers_13
#56 Drukuj posta   
Dodany dnia 26-10-2011 23:10



Postów: 1
Dołączył: 31.08.11

Dacie nowy link??



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u