hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
03 Maja 2024 - 05:32

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
Mario Map v.9.3 ITA -GTS 1.32- - by Cobra11
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 05-02-2012 21:09



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mod nie pozyska?em z ?adnego Polskiego forum. Plik wstawiam tylko dla strony germantrucksimulator.pl.

Uwaga - mapy osobi?cie nie testowa?em (nie zd??y?em bo ukaza?a si? GTS Big Map 9.3 zmodyfikowana dodatkowo przez Mephica i to na niej teraz gram). Testowa?em wcze?niejsz? wersj? 9.1 jak? zamie?ci?em w DL. Map? umieszczam dla tych, którzy nie mog? gra? w GTS Big Map 9.3 + ogromny modpack, a chc? poje?dzi? na zachwalanych drogach. Mi wersja 9.1 chodzi?a na polskiej wersji gry wi?c przypuszczam, ?e 9.3 te? b?dzie chodzi?a. Je?eli nie to prosz? da? zna? to temat b?dzie do usuni?cia.

Jest to najnowsza wersja mapy mario1961 zmodyfikowana przez Cobra11 (wersja w?oska) - tylko do wersji 1.32 Na podstawie tej mapy zosta?a zrobiona GTS Big Map 9.3. Prosz? wszystko uwa?nie przeczyta?, aby pó?niej nie by?o problemów.

Map by: mario1961;
Edit by: Cobra11.

Opis daj? z wersji 9.1 bo si? nie zmieni? - zmiany jakie s? w 9.3 podaje na pocz?tku.

UWAGA: Dzia?a tylko z GTS 1.32.

Zmiany od wersji 9.1:

-Usuni?to wszystkie b??dy wykryte w poprzedniej wersji,
-Dodano nowe drogi ??cz?cej miasta Marada, Bengasi, Tobruk, Shallum e Minuf oraz pomi?dzy Tantala i Suez,
-Dodano tunel pod kana?em Sueskim


Aby unikn?? problemów i / lub awarii z map? polecamy:

-Korzystanie z gry w trybie OpenGL i puste mod folderu, aby unikn?? problemów z kompatybilno?ci?;
-czas trwania pierwszego "u?pienia" w grze jest krótki. Osi?gni?cie nowych poziomów i odblokuj nowe ?ycie gospodarcze b?dzie przed?u?ony do 1 minuty i 50 sekund. W tym czasie gra nie reaguj?. Aby zapobiec gra zawiesza si? pod ka?dym wzgl?dem czeka? do zako?czenia odpoczynku;
Nie kupuj dla siebie-truck klasy "C". Nie b?dzie wystarczaj?co du?o czasu dostawy. Nale?y u?ywa? tylko samochodów ci??arowych klasy "A" i / lub "B". Ci z klasy "C" b?d? przyznawane kierowców;
nie-wolno otwiera? mini-mapie (klawisz N), gdy po wyboistych drogach, takie jak w Afryce, poniewa? gra mo?e si? zawiesi?;
-Aby unikn?? katastrofy (co niestety zdarza si? czasami) zapisa? gr? cz?sto.


Modyfikacje i zmiany zawarte w mapie:

Loga i banery-z prawdziwymi markami samochodów ci??arowych;
Real-logo na stacjach paliw;
-Zmiana nieba (czyli gwiazdy w nocy i ksi??yca, porannej mg?y, chmury dzie? realistyczne, spektakularne wschody i zachody s?o?ca).


Zmiany w Cobra11:

-T?umaczenie nazwy miejscowo?ci w j?zyku w?oskim;
Kierowcy-nazwy zast?pione przez liczby;
Rozszerzony czas dostawy;
Redukcja kosztów licencji ADR;
-Wyeliminowany kary za zmian? obci??enia.



WA?NE: Aby prawid?owo korzysta? z mapy, aby rozpocz?? now? gr?!

Nale?y pami?ta?, ?e Z Open Mod Kariera pocz?tku nowej kariery mo?e trwa? do 3 min. 40 sek. Wczytaniu zapisanej gry mo?e trwa? przez 1 min.

Od siebie dodam - w testowanej wersji mapy 9.1 razem z modem na otwart? karier? i mia?em dodane swoje mody na trucki i naczepy i mapa mi dzia?a?a (cho? nie wszystkie - mo?na próbowa? metod? prób i b??dów - ja tak robi?em). Mo?na te? gra? bez ?adnych dodatkowych modów. Przy rozpocz?ciu nowej gry wczytywanie mapy mo?e trwa? par? minut. To samo by?o ze spaniem - robi si? czarny obraz i przez d?u?szy czas (oko?o 2 minut) nic si? nie dzieje, a potem rusza zegar i jedziemy dalej. Mo?na kupowa? trucki i wstawia? je do gara?u oraz zatrudnia? kierowców. Kierowcy nie maj? imion tylko cyferki., ale mi to nie przeszkadza?o.

www.resizer.pl/pliki/2040.jpg

www.resizer.pl/pliki/2041.jpg

www.resizer.pl/pliki/2042.jpg

Kod widoczny tylko dla użytkowników!



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 03-05-2024 05:32

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
alek95
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-02-2012 02:29



Postów: 25
Dołączył: 18.01.12

W?a?nie sko?czy?em testowa? t? map? o to moje spostrze?enia:
- z open carier mod zaczynasz z ci?gnikiem b klasy;
- drogi podobne z MMM5 w wschodniej Azji tzn. podobna sie? dróg;
- fajne przej?cia graficzne i du?o tuneli i pagórków i niez?y podjazd w Grecji;
(Jecha?em z Kazani do Aten)




Do góry  
olej-xbox360
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-02-2012 13:32



Postów: 4
Dołączył: 21.01.12

Super w?a?nie pobra?em i jest zar?bista nigdy takiej nie widza?em,Grin widzia?em jedn? podobn? do tej ale zajmowa?a 9GB



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u