hjuu1 Bo powiem wam wtedy bylem malo aktywny na tym forum wiec moze dlatego Old Ted | Old Ted hjuu1 - pozdro choc Ciebie nie kojarze. | Old Ted Matador cze?? - tak to by?y czasy:) Przej?cie na dx12 wyjdzie nam na dobre - tak s?dz?. | hjuu1 PRzejscie na dx12 moze = sie z przepisaniem silnika graf. co moze dac lepsza garfike + RTX moze | Matador Pozdrawiam hjuu1 :) masz racje, pomine znaki specjalne. Ciekaw jestem zmian w ETS2. Czy uwazacie, ze przejscie z directx11 na 12 bedzie powazna aktualizacja? | hjuu1 Hejka Matador i Old Ted mam nadzieje iz dzien wam dobrze mija :) (Dalej bez polskich znakow) | Matador Cze?? Old Ted :) forum LKW jest wy??czone, wszyscy s? na Facebooku, to tak?e nale?y ju? do przesz?o?ci. Ale to by?y dobre czasy :) | Old Ted Cze?? Matador:) Sentyment pozosta?:) Co sta?o si? z czesk? stron? gdzie by?e? i Ty i min, ja? | Matador Siema Old Ted :) | Old Ted Hejka do tych co tu zagl?daj?:D Dziwne, ?e jeszcze strona dzia?a. Pozdrowienia Matador:) |
W celu zalogowania się prosimy o podanie poprawnego loginu i hasła. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć, by to zrobić kliknij tutaj. Jeżeli zapomniałeś hasła, odzyskaj je. Niektóre elementy strony zostaną udostępnione dopiero po zalogowaniu się.


Loguj / Rejestruj
Iveco Moja Czer? Pauza
02 Maja 2024 - 23:06

HOTnews





Zobacz temat
 Drukuj temat
ATS1.31/GTS1.32 merlinitamapedit - minimal edition 6.0 On the road again
Old Ted
#1 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-05-2012 15:11



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mod nie pozyska?em z ?adnego Polskiego forum. Plik wstawiam tylko dla strony germantrucksimulator.pl.

Uwaga - prosz? wszystko dok?adnie przeczyta?, aby pó?niej nie by?o zb?dnych pyta?.

Wa?ne - nie mo?na zmienia? trailerpack, modu gospodarki i firm (stacje benzynowe te? s?). Mo?na natomiast dodawa? swoje trucki i ewentualnie inne mody (ka?dy musi sam wypróbowa? czy mu b?d? chodzi?).

Opis - t?umaczenie z w?oskiego - translator Google (my?l?, ?e w miar? zrozumia?e)
- Du?a mapa Europy Mario przerobione na podstawie edycji merlinitamapedit 6
- Wszystkie znaki poprawione i wykonane tak rzeczywistych, na przyk?ad zielone znaki drogowe we W?oszech, w Europie drogi i / lub stanu niektórych znaków.
- Odzyskanie pe?ne signage w Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii i Niemczech, wiele granic i doda? wiele sytuacji, takich jak wypadki, ruch, rynków, kontroli policyjnych i doda? cosivia
- Tryb ekonomiczny przerobione, ciche policja, mandaty czyta?, zrelaksowany dostawy itp. chce spa? podczas biegu. itd..
- Firmy i logistyka realne
- Opencareermod napisany dla tej mapie i mog? by? instalowane oddzielnie
- Prze?o?enie by? ?adnej zmiany w pr?dko?ci 5,7,8,9,10,12,14 i 16 umieszczony w grze
- Warto?? momentu obrotowego pull dostosowane do rzeczywistego kw
- Twarda ekonomiczny symulator do realistycznej gry +

Propozycje:
- Czas ?adowania i tyle wysoka snu od 1-5 minut w zale?no?ci od twojego procesora, wi?c nie niepotrzebnie naci?nij dziesi?? przycisków, troch? poczeka?, a nast?pnie za?adowa? gr?.
- Ta mapa didicata i tych, którzy chc? zagra? z mapy, ale nie wystarczy mie? komputer merlinitamapedit 5.1 lub 6.0 na przyk?ad. Jest to wersja wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszy? si? bez przesada tak du?y w moim wydaniu. + ?adne i nawet z zewn?trznym modem - dobrej zabawy
- Nie u?ywa? trailerpacks, mod mods gospodarki lub firm, je?li nie s? napisane lub Statti zoptymalizowana dla tej mapie

Instalacja:
- Najpierw trzeba usun?? wszystkie pliki z folderu mod
- Zainstaluj zawarto?? samorozpakowuj?cego si? pliku w folderze mod
- Aby rozpocz?? now? gr?, zapisa? minimalnie 3,0 i wy?ej s? kompatybilne, ale zapisany w mie?cie przed zmian? mapy
- Kto chce wykorzysta? opencareer mod umie?ci? go w folderze mod
- Graj w OpenGL, jak na mapie i bardzo tolerancyjny z Direct X, ale nie obs?uguje


Credits: merlinita
Thanks to: Mario, Lkwaner, Zelia.

www.resizer.pl/pliki/3161.jpg
www.resizer.pl/pliki/3162.jpg
www.resizer.pl/pliki/3163.jpg
www.resizer.pl/pliki/3164.jpg
www.resizer.pl/pliki/3165.jpg
www.resizer.pl/pliki/3166.jpg

Linki do mapy:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Alternatywne w dwóch plikach - otworzy? i rozpakowa? za pomoc? programu 7 ZIP:
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Mody na otwarty tryb kariery - dodajemy do folderu mad tylko jeden z nich.
Hard Economic Simulator - W tym modzie b?dzie mo?na zarobi? mniej, a gra stanie si? bardziej realistyczna.
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Open Career Mod - Zaczynamy gr? z nowym truckiem bez klasy C
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Open Career Mod Ricchi e belli - zaczynamy gr? maj?c 10 milionów i truckiem klasy A
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Dodatki - kto nie chce niech nie pobiera:
?wiat?a xenon
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Wintermod
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
Summermod (jest to plik exe)
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
200 - kierowców w grze (poza standardowymi) - ??cznie jest 217 ale Ci pozostali maj? tylko imiona
Kod widoczny tylko dla użytkowników!
300 - kierowców w grze
Kod widoczny tylko dla użytkowników!

Dodatek specjalny - ATS Schwertransport Pack specjalnie przerobiony do tej mapy (zabieramy dodatkowo 38 ci??kich ?adunków transportowych).
Uwaga - Z tego moda u?yjesz Roadhunter pakiet napisany specjalnie dla tej mapie, wi?c gra pobiera dodatkow? 38 ci??kich ?adunków transportowych.
Ostrze?enie! Je?li u?ywasz tego moda nie mo?na u?ywa? otwartego Modu kariery i dysk gospodarczej symulator. Równie? nie mo?na zacz?? gry bez tego moda, a nast?pnie doda? go pó?niej. Ten mod na razie dzia?a tylko dla wersji GTS w j?zyku niemieckim i w?oskim.
www.resizer.pl/pliki/3167.jpg
Kod widoczny tylko dla użytkowników!



Do góry  
Pan Reklama
Dodany dnia 02-05-2024 23:06

Postów: +9999
Data rejestracji: 23.01.2010

IP: localhost  
EuropeTrucking
#2 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-05-2012 20:41



Postów: 13
Dołączył: 22.07.10

mo?na doda? w?asne trucki i naczepy ?



Do góry  
Old Ted
#3 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-05-2012 21:56



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Pisa?em, ?eby czyta? dok?adnie. Trucki tak, naczepy nie.



Do góry  
EuropeTrucking
#4 Drukuj posta   
Dodany dnia 04-05-2012 23:30



Postów: 13
Dołączył: 22.07.10

Grin aa fakt ciekaw jestem czy wyjdzie wersja przerobiona z truckami i naczepami



Do góry  
ttomekk
#5 Drukuj posta   
Dodany dnia 05-05-2012 15:14



Postów: 17
Dołączył: 23.12.10

Czy kto? wie czy s? nowe miasta? Pytam, poniewa? je?li nowych miast nie ma to nie trzeba zaczyna? nowej gry. A je?li s? i chce si? z nich korzysta? to niestety trzeba gra? od nowa.



Do góry  
EuropeTrucking
#6 Drukuj posta   
Dodany dnia 05-05-2012 15:53



Postów: 13
Dołączył: 22.07.10

s? nowe miasta we W?oszech s? te? na Sycylii



Do góry  
ttomekk
#7 Drukuj posta   
Dodany dnia 05-05-2012 16:54



Postów: 17
Dołączył: 23.12.10

Nie, Florencja, Cagliari i kilka innych by?o ju? w wersji 5.1 Italian Roads. Jedyne co póki co widz? nowego to droga z Cagliari do Tunezji.



Do góry  
Old Ted
#8 Drukuj posta   
Dodany dnia 05-05-2012 17:23



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Jest te? dodatkowy tunel do Anglii i prawdopodobnie dwie ukryte drogi (skróty), które nie s? pokazane na mapie. Tak w?a?nie jest na najnowszej mapie Mario wersja 11, a ta mapa prawdopodobnie jest w?a?nie robiona podstawie Mario 11.



Do góry  
awesome108
#9 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-05-2012 19:57



Postów: 1
Dołączył: 10.11.11

Mam problem z plikiem 002. Nie chce on sie wypakowac, wklei?em tylko wypakowany 001 i ?aduje sie do ko?ca i staje. Czy wiecie co z tym zrobi? ?



Do góry  
Freddy
#10 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-05-2012 20:20



Postów: 4
Dołączył: 19.03.11

za?aduje mi si? pasek do ko?ca czekam czekam i si? nie w??cza gra, co jest?



Do góry  
Old Ted
#11 Drukuj posta   
Dodany dnia 06-05-2012 21:38



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Mam problem z plikiem 002. Nie chce on sie wypakowac, wklei?em tylko wypakowany 001 i ?aduje sie do ko?ca i staje. Czy wiecie co z tym zrobi? ?

Moze Ci co? ?le pobra?o. ja nie mia?em z wypakowaniem ?adnych problemów. Spróbuj pobra? raz jeszcze.

za?aduje mi si? pasek do ko?ca czekam czekam i si? nie w??cza gra, co jest?

Wszystko zale?y jakie masz parametry kompa - ja mam ?rednie i czeka?em na za?adowanie gry ok. 5 minut (mimo, ?e pasek by? za?adowany do ko?ca). Autor mapy te? podawa? (patrz opis w pierwszym po?cie), ?e mapa do?? d?ugo si? wgrywa.



Do góry  
Freddy
#12 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-05-2012 03:31



Postów: 4
Dołączył: 19.03.11

dzi?ki chwil? d?u?ej poczeka?em i zadzia?a?o. Pozdro



Do góry  
bury
#13 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-05-2012 18:16



Postów: 19
Dołączył: 29.08.11

witam
Panowie pomozcie mi uruchomic mape Wink
pliki zostaly sciagniete te 2 do mapy i co dalej. Mam winRara oraz WINZIPA ale nie wiem co dalej z nimi. jest to format plikow ktorego ani otworzyc nie mozna ani odczytac i nie wiem jak to sobie z nimi poradzic aby je uruchomic ; ) jakis krok po kroku czynnosci
bardzo Prosze pomozcie troche starszemu Wink

pozdrawiam !



Do góry  
KARAS
#14 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-05-2012 19:09



Postów: 688
Pomógł: 16
Wiek: 21
Skąd: Cz?stochowa
Dołączył: 26.01.10

@bury jaki masz format?



Do góry  
Old Ted
#15 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-05-2012 20:17



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

bury - prosi?em w pierwszym po?cie o dok?adne czytanie. Jak ?ci?gn??e? map? z gamefront to pisa?em
Alternatywne w dwóch plikach - otworzy? i rozpakowa? za pomoc? programu 7 ZIP
. Ten program musisz mie? zainstalowany na kompie. Uruchom go i ustal folder gdzie chcesz aby wypakowa? Ci pliki. Nast?pnie go zamknij. Potem te dwa pliki umie?? sobie w osobnym folderze i spróbuj otworzy? pierwszy plik. Wyskoczy okno, ?e pliku nie mo?na otworzy?. Zaznaczasz, ?e chcesz go otworzy? za pomoc? wybranego przez Ciebie programu (dwie opcje masz na dole okna). Otwiera Ci si? lista programów zainstalowanych na kompie. Wybierasz program 7 ZIP i naciskasz, ?e tym programem. Otwiera Ci si? program i naciskasz du?y plus aby wypakowa? plik do wcze?niej wskazanego folderu. Program wypakowuje oba pliki (lub wska?e jak w plikach jest b??d). Moje pliki rozpakowa? bez problemu. Nast?pnie wchodzisz do folderu do którego program rozpakowa? pliki. Masz tam 6 lub 7 plików scs (dok?adnie nie pami?tam ile bo teraz jestem w pracy). Wszystkie te pliki umieszczasz w folderze mod i cieszysz si? gr?. Na drugi raz czytaj uwa?nie wszystko to nie b?dziesz mia? pyta?.



Do góry  
bury
#16 Drukuj posta   
Dodany dnia 07-05-2012 22:43



Postów: 19
Dołączył: 29.08.11

mialem zainstalowane, a zeby rozpakowac to tzreba je spakowac o czym NIGDZIE NIE NAPISALES Wink
jakos poradzilem sobie, dziekuje Wam ; )
Smile


PW od Moderatora:
To dobrze ale na przysz?o?? nie u?ywaj caps loka. - Old Ted dnia 08.05.12 - 01:04
Do góry  
banan_56
#17 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2012 21:07



Postów: 10
Dołączył: 02.01.11

Witam,
Czy jest mo?liwo?? wgrania samej mapy bez modów (np. naczepy; wol? jednak oryginalne)??






Edytowane przez banan_56 dnia 09-05-2012 21:08
Do góry  
Old Ted
#18 Drukuj posta   
Dodany dnia 09-05-2012 22:10



Postów: 1216
Pomógł: 34
Skąd: Europejczyk
Dołączył: 10.04.11

Przypuszczam, ?e nie. Mo?esz sobie ?ci?gn?? z naszego DL map? MARIO 1.32 GTS 10.0 i tam mo?esz mie? swoje mody jakie chcesz. Od tej ró?ni si? niewiele (par? miast we W?oszech mniej i nie ma tego dodatkowego tunelu mi?dzy Angli? a Europ?).



Do góry  
wyborowa
#19 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2012 00:31



Postów: 170
Pomógł: 3
Wiek: 33
Skąd: Warszawa/?uków
Dołączył: 19.10.10

Na tej mapie te? mo?na mie? swoje mody, tylko czasem np: w przypadku naczep, trzeba dopisa? przedrostki np: 0000_ , aby wczyta?o dany mod przed map? i oryginalnymi dodatkami. Ja tak uruchomi?em paczk? 93 naczep, która zawiera nawet swoj? ekonomi? i na tej wersji mapy nie ma problemów Smile



Do góry  
MARI 17
#20 Drukuj posta   
Dodany dnia 10-05-2012 00:34



Postów: 49
Wiek: 23
Skąd: TSK
Dołączył: 21.04.10

Fajnie,?e jest McDonald,ale z naczep? si? nie zmieszcz?.



Do góry  
Przeskocz do forum:

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Home | Forum | Redakcja | Kontakt

Copyright © 2010 by GermanTruckSimulator.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio
Sklep klocki LEGO |  Forum Symulator Farmy LS2011 |  Katalog SEO |  Katalog WWW |  Katalog stron |  Skrypty PHP |  Gry Java | 
Wyspa Gier |  Tanie Kredyty |  Opisy GG |  Koncerty Imprezy Kluby
stat4u